Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Petíku: Tak to mi je fakt líto :( U nás už to taky začalo lítat a dlouho nebude otevřeno žádné místo :( Klepem se všichni. U nás to škrtaj po celejch projektech :( Kdybych o něčem věděl, tak se určo ozvu

Diky Tome - u nas to bylo porad jak se nas to netyka a jak je vse v naproste pohode a ze muzem byt v klidu a najednou z niceho nic je seškrtanej budget a chybi "nám" 30tis EUR, takze hned se musi ušetřit na mzdách - tak jsme šli rovnou tři...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré májové poledne bando!!!

Dnes jsem odvezl supa na komplet čištění a tepování,tak uvidíme jak prokoukne?

Teda Petíku,to jsou rány,škoda že to odnese zrovna sup,přeji ti ať to všechno dobře dopadne.

To vis, ze me to total se...re - jsem si ho vymazlil - fakt nejlepsi auto ktery jsem kdy mel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci někdo tu před nedávnem sháněl Supa - nevíte nekdo kdo to byl ? Nějak to nemůžu najít... Fakt mě to štve, protože to je srdeční záležitost, ale to vám asi nemusim říkat, že :( Koupil jsem ho v sérii a nacpal do něj dost peněz a teď chudák musí z baráku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím při večeru. Doufám, že již máte vše opraveno.

Jirko, co prasátko? nemáš prasečí chřipku :D

Petík: soucítím s tebou. prakticky dost podobnej scénář by byl u mne, kdybych přišel o job :(

Jsem mrtvej, dneska sme nachodili asi 20 km, takže jdu usnout k tv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...