Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jó Tudor... kol-05.gif ten je vlastně důvod proč jsem si koupil Supa :)

Kluci vážně uvažuju o změně pojišťovny. Máte zkušenosti s Direct pojišťovnou? Vychází ze všech co jsem porovnával nejlevněji.

čůůůs,hele,supa mám pojištěnýho u directu a mám mechanika,resp. servis,kde zajišťují i stk a tam se seznámil s dvěma týpky co dělají škodní události pro direct a říkali mu narovinu,NEBRAT!!! a to tam mám i vandalizmus+všechny skla a platím 1600,- čtvrdletně,docela drahý,přecházím k podnikatelské,kde už jsem byl,nutno podotknout že mám 72 měsíců bez škodní události ale tam budu platit 4000,- ročně a po roce mě prý převede k nějake bohémii což spadá pod ní a tam prej budu platit 3000,- za rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda vy jste se rozepsali. Jen nevím kam chodíte na tak pěkný ceny. Já platím u ČP 22tis (ALL Risk + 82 měsíců bezeškody) a to mi teď sebrali bonus z havárka po tom vykradení. Teď to s nima řeším, ale nikam to nevede...

milan007: to je super cena, když si to tam nacvakám já tak mi u nich vyleze celková cena cca 25 tisíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo Alianz a Koop. mi to spočítali taky kolem 27tis, ČP podobně, ale tam mám známou, tak to stáhla asi na 17, ale pak jsem zjistil, že Triglav kopíruje bonus z povinného i na havárku a to mi ušetřilo několik tisíc. Teď platím u Triglav asi 14 komplet i se sklem a pojištění na 280tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda vy jste se rozepsali. Jen nevím kam chodíte na tak pěkný ceny. Já platím u ČP 22tis (ALL Risk + 82 měsíců bezeškody) a to mi teď sebrali bonus z havárka po tom vykradení. Teď to s nima řeším, ale nikam to nevede...

milan007: to je super cena, když si to tam nacvakám já tak mi u nich vyleze celková cena cca 25 tisíc...

Škoda že nejsi kousek blíž k Brnu, mohl bych Ti to zařídit u ČPP, já tam platím 11.000 ročně a mám to na 200 000, povinko plus havárku,vandalismus,krádež,živel a skla a další blbosti. A dá se to tam i pořešit když jsi měl u předchozí pojišťovny poj.událost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...