Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

ahoj kluci - delsi dobu jsem tu nebyl, ale ted mam konečně dovolenou :)

Toho 17.7. bych mohl dorazit - přecijen to mám asi ze všech nejblíže :smich: Takže pokud se něco nepo... a letadla budou normalne letat tak dorazim a rád Vás uvidim (15.7. se vracim z dovci)

Mám přes mesíc Golfa IV a neustále řeším servis - porad mi svítí kontrolka emise - hlasilo to vadnou lambda sondu, ta se vymenila, ale porad tam skacou nejaky sporadiscky zavady a ne a ne se toho zbavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty vole, já ho zabil

lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden na ziaciatok tohto tyzdna:

Ide lev po krajine a stretne korytnačku. Pýta sa jej:

- Kto je pánom všetkých zvierat?

- No predsa ty, lev. - odpovie so strachom korytnačka.

Lev ide ďalej, stretne supa a pýta sa ho:

- Hej, ty vták, kto je pánom zvierat?

- Ty, lev. - odpovedá sup.

Lev ide ďalej a všetky zvieratá mu odpovedajú rovnako, až zrazu stretne slona a pýta sa ho:

- Hej, ty tlsťoch, kto je pánom zvierat?

Slon sa naštve, chytí leva chobotom, zmláti ho a pustí. Lev po piatich minútach vstane a hovorí:

- No, nemusíš sa hneď tak rozčuľovať, keď niečo nevieš. ;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Eifelovke stojí Američan, Francúz, Slovák a Róm. Zrazu Američan začne vyhadzovať štósy bankoviek a hovorí:

- My toho máme v Amerike veľa.

Francúz začne vylievať litre šampanského a vína a hovorí:

- My toho máme vo Francúzsku veľa.

Róm pozerá na Slováka a hovorí mu:

- Dúfam, že ťa nenapadajú žiadne somariny?

lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...