Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Nazdar klucííí!!!! Tak už ho máme skoro za dveřma, zbývá dofinalizovat pár drobností a třídenní obžerství muže začít. lol

Karlíku i té dálce pomalu docházejí baterky a začíná se to blbě ovládat. Občas, než se mi povede navázat spojení, dělají si co chtěj. :smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak vy,ale já to šílenství u krámů nepobírám.vezl sem petru do práce a když sem viděl ty lidi jak jezdí ve stresu v jednej ruce hambáč a v druhej telefon a řídí,tak sem radši supa dal do garáže a sedím u počítače.ještě,že vše už mám a nemusím mezi ty šílený lidi. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi a ostatní členové fóra šťastné a veselé vánoce Vám všem,pohodu,klídek a neustálý přísun potravy.

Počasí s náma vyjebalo.Dnes to u nás vypadalo jak na jaře.Bylo 9 stupňů a slunko svítilo jak prdlé.A těch lidí.... Jak by se zas chystala nějaká stávka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jestli to nemám nechat až na ráno, ale snad to zvládnu a když to bude blbě, snad mi prominete - jsem trochu společensky unavenej, ale bylo to pěkné! :band:kol-20::kol-35::kol-99:

Takže Vám všem přeji co nejpříjemnější prožití vánoc, bohatýho Ježíška a přežití bez následků s reservou na toho Silvestra a Nový rok! :kol-147::kol-135::kol-131::smich::skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nám to finišuje,zlaté prasátko jsem opět neviděl,no co se dá dělat lol:) užijte si to kamarádi :palec2::)

....nemohu si odpustit,prostě mi to nedá a musím to napsat,že si tady popřálo k vánocům ani né dest lidí a zbytek jsou vážně jenom kecálkové,kteří chtějí akorát poradit a nebo se ptát na hovadiny a nemají ani ty základy slušnosti popřát si navzájem o vánocích ;) pánové jděte do háje a to jsem maximálně slušný ve výrazech.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem se teď právě vrátil z Prahy a dostal jsem krásný dárek. Problém který mi vznikl v den konání vánoční besídky na kterou jsem nedorazil nakonec dopadl dobře a obvinění na moji osobu bylo staženo. Tímto se omlouvám ale neměl jsem náladu tuto záležitost s někým řešit, protože jsem z toho byl dost špatný!

Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška a ať každý dostane podle toho jak se choval a jak si to zaslouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, tak jsem si dnes dal závazek, že nevylezu z pižama :smich: budu lenošit u TV a možná si i něco přečtu (zatím se mi to daří). Včerejší večer byl super a radost z dárků hlavně u vnuka byla úžasná a byla prča. Pak jsem do půlnoci stavěl lego a průběžně jsem mladýmu mazal neštovice tekutým pudrem a sebe vodkou s džusem. Jinak moje děvčata opět nezklamala a dostal jsem po loňské škole smyku další překvapení v podobě dárku, kdy budu zachraňovat Boeing 737. Naštěstí je to jen na simulátoru a nehrozí teda, že by měly aerolinky o letadlo miň. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný Boží hod všem, já jsem vydal nařízení, že hodoboží oběd bude až ve 13:00, nějak jsem nezvládal probrání se! Dárků přehršle, prcek měl oči až vzadu na hlavě a já jsem léčil začínající bolení v krku dobrým koňakem a snad mi i šlo?! To bolení jsem si uhnal odpoledne na hřbitově, v tom hnusným počasí jsem to tam musel svátečně vyzdobit - náročné to bylo!

Takže si to volno všich¨ni pěkně užívejte, Ty Richarde to nepřežeň tím mazáním a Martine, vždyť jsi si zadělal na "ŠTĚSTÍ" - střepy přeci jsou štěstí!!!!:kuk::p

Ještě se jdu trochu zkulturnit a pak oddávat obžerství - husička už všude pěkně voní a Plzeň jsem právě dopil a jdu si pro další, tak se všichni mějte moc fajn lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...