Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahojte lidičky.Tak i já silvestr přečkal v poklidu.No a už je to tu nanovo všechno.Tak vykročte pravou nohou do toho roku 2011.

Závidím Penymu ten čistý luft.Jo jo Šumava ta nemá chybu.Byl jsem tam jednou,ale strašně se mi tam líbilo.Peny něco tam musíme ještě spáchat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, :kol-24: já už jsem taky v procesu. Co se týká mé choroby, tak už je na ústupu, ale ještě by to chtělo dorazit v peří. Bohužel máme inventury a tak je moje přítomnost nutná. :feve:

Opatrujte se a v novém roce a pracovní úsilí nepřehánějte. :)

Díky Jirko s Marinem za to, jak jste se o nás s Karlem starali přidáváním povzbuzujících obrázků. :kol-131:

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné odpoledne pro všechny! Ríšo, přeji Ti, že se již z toho dostáváš, já snad už taky, i když jsem stále ještě v péří, ale teplotu mám už " jen 37,6", no snad to už zítra půjde? Ale uvidím, abych to nezakřikl!!! ??:(

Jinak Jiříkovi a Martinovi (ten mi jich poslal na mail daleko více a samé pěkné) děkuji rovněž za povzbuzení a zlepšení nálady, ač se to nezdá, ale pomáhá to!!!:w00t1:

Jinak Jiříku, já jsem to měl mezi svátky, taky jsem chtěl vyjet z garáže a ono ani ťuk, ještě že jsem to neměl zamčené, ale mám elektrický zámek na automatu a ten akorát spustil alarm, ale jen na chvilku, bylo to úplně hin! A to jsem stál v garáži tak šikovně, že jsem nemohl úplně otevřít kapotu, ale štíhlounké ručičky mé drahé polovičky zapracovaly a povedlo se! :clap: Ale o to více jsem si uvědomil, že ty naše miláčky nemůžeme nechat příliš dlouho stát bez dobíjení, mít to zamčený, tak se věším - mám zaslepené zámky!!!kol3 Mějte se všichni fajn a Čau :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to já jsem se kdysi málem věšel.Měl jsem to zamknuté a baterka ani ťuk.Nešlo to ani přes kufrový zámek odemknout no hrůza.Nakonec v tom jemně křuplo a otevřely se mi jedny jediné dveře.Levé zadní.Ale dopadlo to dobře.

To Sejis:Jiříku tys myl snad supem naposled v těch Chabrech ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, neobyčejně pravdivé. :palec2: Jinak to v novém roce alespoň u mě stále ještě drhne a teprve zítra budu dobírat ATB. Potom tak týden ještě vydržím a vlítnu na pořádné propláchnutí trubek, které jsem na Silvestra zanedbal. :) Držte se pánové a ať vám to v práci utíká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky páni kucí, Jiříku, jak napsal Ríša, strašně pravdivé!!! :prc::smich:

Jinak u mne alespoň již bez teploty, ale stále nic moc, knedlík v krku a opravdu zmlácenej tak, že člověka nic nebaví, ale už se musím přinut, takto to dál nejde! ;) Richarde, že by jsme něco dohodli na tu dodatečnou oslavu? :smich: Musím zmínit poděkování Martinovi, celou dobu mne zásobuje pěknými obrázky :palec2: Všichni se držte a mějte se moc fajn :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...