Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak Ríša je na cestách a Karel si zvyšuje životní úroveň ne?Tím neříkám že to jsou důchodci,ale jedni z nejčastěji reagujících lidí tady tak jsem si je s dovolením vybral.Když tak oni mi to potom spočítají.To se z toho o :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ríša je na cestách a Karel si zvyšuje životní úroveň ne?Tím neříkám že to jsou důchodci,ale jedni z nejčastěji reagujících lidí tady tak jsem si je s dovolením vybral.Když tak oni mi to potom spočítají.To se z toho o :prc:

...no to si piš Víťo!!!!!!!!!!!!:aggressive:lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, to Ti přeju, máš nejen pěknou paní, ale i milá děcka :) Jinak co se týče latinského názvu, rozhodně nepochybuji o Tvých znalostech, ale kdyby jsi to býval nechal bez překladu, tak by to bylo teprve opravdu zajímací! :smich: Už mi rozumíš? ;):D Jinak Plzničku jsem měl po večeři, nyní již jen polehounku Remy Martin kol11

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se dílo povedlo a už to zase frčí. To bude tím, že jsem si dal celý den záležet. :prc:

Dnes to oslavím s JACKEM.

A kde máme naši RIBU? Snad ještě někde ne :prc: . Nebo už do :prc: a jede do Prahy? Uvidíme kdy se ozve kaňour jeden.

:smich:

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kucí, za chvilku vyrážím na víkend, tak si jej taky pěkně užijte a posilujte svá těla nejen dobrým mokem, ale i řádným :prc: , víte, že platí: "KDO NESKÁČE NENÍ ČECH" ! :smich:

Víťo, ty máš asi o zábavu na víkend postaráno, tak jen se z toho neo :prc: a hezky si Supíka dej do cajku. :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se budu opět řídit heslem OSLAVUJ,ALE PRACÍ.Přesně jak psal Karel.Nicméně je jasné,že tam nebudu sedět nonstop byť když se jedná o supíka,tak by mi to ani nevadilo.

Jestli se stím ale budu :prc: dlouho tak mě :prc: a půjdu na škopek

Tak příjemný víkend chlapáci.Já to za 3 hodiny balím v práci a :prc: na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...