Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové,

jdu se udělat za fešáka a rychle vypadnu. U nás se chystá větší úklid a u toho být nemusím. :smich: Ještě bych mohl dostat hadrem. :) Jiříku, určitě se ozvu, jakmile se osvobodím. Ahoj všem a pěknou sobotu a neděli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný večer všem! Ríšo, díky za přání, doufám, že to zvládnu, je to o dost lepší a hlavně už skoro nemám teplotu - jen večer mírně zvýšenou. Mělo by to být po neděli snad O.K., alespoň v to věřím a doufám ;) Jinak koukám, že jste si to pěkně užili, soudím jak z Tvé reakce, tak i Jiřík psal, že to bylo fajn, jen jsem cítil, že se mu nelíbilo, že jsi jej porazil, nic si z toho Jiříku nedělej, to jsi nevěděl, že Richard je bývalý vicemistr světa???? :smich: Kucí, mějte se moc fajn a dobrou :prc::smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Kájo,nevadilo,že Ríša vyhrál,byt jsem hravý jako kotě lol šlo o fajn odpoledne,prostě relax a legrace a ta byla i díky mé maličkosti......vyklouzla mi koule u stolu a než jsem jí chytil,tak se dokoulela až do naší dráhy a pochopitelně do žlábku a velmi pomalu se kutálela pá,no to víš,že jsme se tlemili všichni ,jako pitomci,tak jako všichni okolo,to se hned tak nevidí :smich:lol:smich:

jinak přeji relaxační neděli :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku, já sice jsem toho svého neprovětral, ale alespoň jsem jej v garáži nastartoval a nechal chvilku běžet při otevřených vratech,jen aby jsem se ujistil, že mne zase náhodou nenechá ve štychu s vybitou baterkou, ale bylo vše O.K. zaplať P.B. :p

Všem pěkný začátek týdne, který právě začal :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...