Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

To víš Karle, v práci :feve:. Já se z práce na fórum nedostanu, je tam nějakej firewall. A když přijedu domu tak už na něj nezbyde moc energie.

Přeji příjemný víkend, zítra máme s kolegy malou oslavičku a pokud se v neděli probudím před obědem tak se jdu podívat do technického muzea. Prej to stojí za to!

Ahojky Járo, tak co, byl jsi v tom technickém museu? Prý tam jsou strašné fronty? Ale zajímavé to asi bude, já jsem tam byl naposledy a teď se všichni podržte, cca před 50 léty, takže bych si měl obnovit vědomosti a poznatky, nééé!:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný večer borci.Tak jsem to ráno zakřikl.Už to tu u nás valí kurevstvo bílé.

Jinak taky bych nakoukl při nějaké příležitosti a cestě do muzea.Byl jsem tam tak 20 let zpátky a už si lautr nic nepamatuju tak doufám,že si to připomenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky kucííí, Ríšo koukám, že dnes jsi tady o něco dříve, ale s tím mrazem máš pravdu - je to už hrůza! lol

Jinak Martin nezklamal jako vždy - chlape, Ty snad ani nemůžeš schazovat něajké to kilo, aby Tě ten Tvůj pověstný smysl pro srandu neopustil :smich:

Johane, opravdu se navleč, ale pravda je, že asi je to o něco lepší než u Vás na tom Vašem "západě" ať žijou ML :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všem pěkný mrazivý podvečer z matičky stověžaté. Tady už to opět klesá, už je -5,3 a jde to pořád dolů, okolo 15 hod. bylo JEN -2,9, tak asi máme před sebou další pěkně mrazivou noc.

Jak jste ráno startovali, zvláště Ti co stojí venku? Já jsem měl co dělat (coctu pro pojížďky v Pze) a tak to na noc musím dát na nabíječku, přeci jen jsou to převážně krátké vzdálenosti a na baterku velké nároky! Mějte se fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...