Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Poklidný kratší pracovní týden přeji hoši,koukám,že se sraz nějak nedaří dát dohromady a ,že o tom něco vím,doufám,že se mi již nedivíte,proč už nechci,je to nevděčné a za roky unavující...........a hlavně je to velká škoda,tím nemyslím velikost Superba lol

Já ten sraz vidím patrně na Chabry a to bude asi vrchol srazů,možná ještě na podzim......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda to opravdu je. Navíc mám blbou čerstvou informaci o tom, že kemp na Pasohlávkách je na plánovaný termín 14. – 15. 5. totálně obsazený. :feve: Pokusíme se na ten termín sehnat ještě něco jiného. Pokud by měl někdo nějakou inspiraci a nápad, tak sem s ním. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak soukromničíte pánové, no to je pěkné a ani nepozvete, tak to teda nevím, nevím :smich: Asi si budeme muset taky zasoukromničit, no nic ve zlém, já si stejně myslím, že Ríša to dá hezky dohromady i když ty Pasohlávky jsou obsazené, Ríša je prostě :palec2: a já jdu taky něco hledat - snad mne osvítí PB? Tak zatím hlavu vzhůru, dílo se nakonec určitě podaří. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný večer lidičkové.Tak to je škoda s těma pasohlávkama.Dneska jsem se na to téma s Ríšou bavil.Taky ještě kouknu co a jak na netu ale čas letí.

To Sejis: Jiříku to máš pravdu.I já měl tu čest u Tebe na chatě a opravdu klídek a pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Víťo, to není vůbec blbej nápad, nemám moc času, ale kouknul jsem na to a docela si myslím, že by to mohlo být dobré a hlavně snad i volné!? ;) Držím nám všem palce, aby Ti odpověděli kladně a hned to sem hoď. Ríša mi říkal, že by se na to založilo fungl nové vlákno, což bude nejrozumnější. Přeji všem pěknou malou sobotu :smich:

To Sejis: Jiří, to je jasné, vždyť jsem Tě jenom v dobrém hecoval.:) Mějte se všeci fajn!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Takže je to perfekt, já jsem si ten Vranov v noci prohlížel a docela se mi to líbilo. Takže nyní již jen, aby Ríša udělal nový odkaz na SRAZ VRANOV 14 a 15 května 2011 ! :smich: Myslím, že pokud by někdo chtěl přijet již v pátek 13/5/2011, určitě to bude možné, ale my jsme to s Ríšou viděli na sobotní dopoledne, či tak nějak, ale bude to záležet jak se domluvíme! Zatím si myslím, že předběžně je jisté, že přijedou Martin35, VICK - Víťa, kterému vděčíme, že to sehnal, pokud vím tak i Peny - Láďa, RIBA - Richard, já pochopitelně, takže takto je to 5 SUPŮ, ale jsem přesvědčenej, že se jistě ještě někdo přihlásí, ať již ze starých pardálů, či nováčků, kteří jsou pochopitelně vítáni!!!:)

To JohanJFV: Johane, díky budu se těšit, zítra se domluvíme. Jinak se taky podívej, jestli by jsi na ten termín nějak neuhrál volno!?

Jinak strašně dlouho postrádám našeho "experta přes elektriku" JÁRU a tak mu alespoň takto chci popřát vše nejlepší k dnešnímu svátku! :p Kde jsi ztracený chlape, Ty s námi nepojedeš na Vranov? To by bylo :aggressive::smich:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak středeční noc a hospoda prázdná, no to je pěkné! lol Jedinej Víťa to tady zachraňoval! Pánové, chtěl jsem požádat, aby kdo máte tel. na Ace Venturu a další osvědčené účastníky našeho fóra, jste je kontaktovali ohledně pořádaného srazu na Vranově ve dnech 14 a 15 května. Je nutné podat v brzké době závazné přihlášky, aby Ríša mohl objednat chatky! Nebojte se, že by nebyly volné chatky, prý jich mají pro celou armádu!:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ma_ra1: Nevím jestli s tím má někdo zkušenosti, ale když tak, si najeď na ten odkaz co je od Riby přímo na jejich stránky a zjisti si to, myslím, že by neměl být problém. Ale jinak tam máš i ceník a uvidíš, že ty ceny v mimosezóně jsou přijatelné, případně se můžeš spojit mailem, či telefonicky přímo s nima, aby Ti podali upřesňující informace! Měj se fajn :kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...