Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdar vespolek kamarádi.Tak víkend mám za sebou a jsem zase v rachotě.Je pravda že uplynulé tři dny neměly chybu co se týče počasí.Naghodil jsem kola a udělal další spoustu věcí.V úterý mě čeká ještě geometrie no a pak určo zase vletím do nějaké díry.Ale to už je hold marné.

Tak se opatrujte borci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Jiříku, rozhoně nikdo z nás nechce polemizovat o tom co se smí a nesmí, ale přišlo mi jako docela tvrdé "smáznout" případného nového potencionálního uživatele Supího fóra bez jediného slůvka vysvětlení. To je můj názor a myslím, že trocha vstřícnosti ještě nikomu neublížila. Sám moc dobře vím, že mi zpočátku dost dlouho trvalo než jsem pochopil všechny principy našeho fóra a podařilo se mi to i právě díky vstřícnosti a ochotě ˇ"ŽRALOKA", který se mi věnoval a různé "taje" vysvětlil! Za což mu jsem dodnes vděčný :) Vím, že Tvá úloha admina a moderátora není vůbec jednoduchá a také si ji všichni vážíme a určitě si jsme všichni vědomi, že je třeba nás chránit před "úplným bordelem" - určitě se shodneme.

I Tobě pěknou dobrou noc :gunners3:

:palec2: lip to napsat nešlo Karle a naprosto s tebou souhlasím. Jestli bylo něco proti něčemu dalo se to přesunout. Na druhou stranu jsem rád, že jsem Jirku skoro po čtrnácti dnech vyprovokoval k napsání par řádků. :p S heslem na rtech "pomáhat a chránit" jdu v klidu chrápat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahooj kucí :)

Rišáku,zcela máš pravdu,ALE toje pořád do zblbnutí a pokud udělám ústupek jednomu,tak to budou vyžadovat ostatní a pak se tady utopíme v dotazech typu O odpověd a nebo strop tři ;) Já vážně ty pravidla nevymýšlel,já se snažím velmi slušně je dodržovat /mohl jsem dát i varování,ale nedal lol /

Jinak krásný víkend a pokud se dnes budete nudit dívejte se večer přímý přenos od 21 hod na EUROSPORT 2 ,zamávám Vám kol115 jedná se o profi box O TITUL PROFI MISTRA EVROPY ONDRA PÁLA náš nejlepší profi boxer v současnosti,budu v rohu s trenerém Juri Krivoručkem,zápas se koná v Berlíně,za chvilku odjíždím do němec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak šťastnou cestu Jirko a ať se tam k něčemu nepřimotáš. Já na to juknu když to vyjde. :palec2:

Bacha na to mávání, aby si snad borci v ringu nemysleli, že se hlásíš a chceš se taky zapojit. :smich:

Jinak jsi mě stejně nepřesvědčil, že to tvoje řešení bylo košer, ale to probereme, když to vyjde 9.4.2011 v Dlouhý Lhotě. Vypadá to že by jsme na tebe moli byt tři. kol5 Ovšem pokud tam budeš.

Jednou si se zmínil o srazu, ale nenapsal jsi ani datum. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ...tak proti řádné jundě rozhodně nic nenamítám! :w00t1: Ale kdo bude potom dělat tu záchranu? :smich:

Tak co kucíííí, jak už se těšíte na volníčko, už je to za chvilku! A snad i stimulace bude? :prc: Jo a pánové, tak se přiznejte, kolikrát jste byli vyvedeni APRÍLEM???:smich::p

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar po ránu a po cestě z Berlína,Ríšo měl jsi pravdu abych se k něčemu nepřimotal!!!!!!!Okolo nás p zápase letěla odražená kulka asi 1Om a trefila chlapa z ochranky,krom tří mrtvých a dalších postřelených,život mi proběhl před očima,neb jsem před střelnou byl v té čatně na WC cca 3 minuty......více bude asi ve zprávách....

Jinak kdo se díval,tak ví ,že Ondra Pála Se stal Profi Mistrem EVROPY...fantastické

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak všem pěkné sobotní ráno po včerejší opojné noci (vlastně jak pro koho) :)

Tak tentokrát to asi "PRDEL" nebyla ;) Jiří, věřím, že Vám všem tam bylo asi v tu dobu pěkně ouzko. To si člověk ve vteřině uvědomí, jak je ten život strašně pomíjivej a jak jsme v podstatě proti osudu absolutně bezmocní! :(

Hola, chlapci moravští, Lary a Petr, nějak jste se odmlčeli? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando při sobotě. :)

Jsem v pracovním procesu a tak jsem se sem dostal až teď a Jirko čumím jako vrána, na to co se tam včera dělo. :doh

Tak hlavně že jsi v pořádku a můžeš na nás dál dohlížet. Jinak hlásím Praha nádherně, sice polojasno ale teplíčko. To mám moc rád a pokud to zítra vyjde tak přezuju na letní.

Užívejte víkendu a mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky Ríšo a všichni, zdravím z prosluněné odpolední Prahy, určitě všichni si užíváme, pokud nám to neše polovičky dovolí :smich: ale holt to je náš osud - nás dobráků a to ještě večerní stimulování to jistí! :prc::palec2:

Vůbec to co zažil Jirka včera, mu nezávidím, ale jak jej kluka tvrdýho známe, určitě to už zažehnal, alespoň jsem o tom přesvědčenej! Vzhůru do dalších všedních dnů!!!:)

Pánové, přezouvejte, leštěte své miláčky a těšte se na moravský srazík, nebo, nebo???;)

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi.Přeju Vám příjemný víkend.

Jirko hned včera večer jsem se díval v práci na net i viděl jsem,že máme šampióna.Nicméně o střelbě nebyla ani řádka.No hlavně že jsi v pořádku a jsi zpátky.Kdo by se byl nadál,že se bude v Německu střílet na boxu.Kde ten svět spěje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríso vse nej k svatku oslav to stimulaci a uzij si slunecne nedele.

Na poligonu v dlouhej lhote sme byli vcera od 9 hodin do peti na zavodech historiků v rally do roku 85.prekrasnej vylet,bylo na co koukat jeli tam jezdci z let kdy tyto auta byli spickovym naradim.byl tam clovek,ktery renovuje veterany s bugatkou z roku 1928,8valcu 150 koni,neco nezkutecnyho,prvne v zivote sem videl jak to jede.predstava drivejsich prasnych cest me mrazi v kostech.oko skodovaka a zigulisti bylo pohlazeno,obrovska spokojenost dam fotky na rajce,můzete kouknout.

www.ladapeny.rajce.net

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já Ríšo přeji Vše nej,hlavně zdravíčko a brzkou shledanou :)

Jinak k mému překvapení je něco málo na seznamu cz o té střelbě,stačí zadat Pála......na to ,že to byla poprava tří lidí a dalších postřelených nic moc popsáno,no hlavně,že na nás díky bohu kulky nezbyly.....fotky dodám,přímo od pramene,pokud bude zájem,jinak na našich ofiko stránkách budou,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rybovi opožděně fše NEJ !!!

A Sejíkovi fčas. Jiříku fše nejlepší. Štěstí ti přát nebudu, protože když se ti vyhli kulky (doufám že ne tvoje) lol , tak štěstí máš. Zdraví nepotřebuješ, ty se odvezeš a vyléčíš sám a prachy kazí charakter. Tak to je fše. :band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...