Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahoooj, tak po týdnu jsu o5 doma z rachoty !! A vidím že sem toho zameškal , takže opožděné přání Jirkovi k narozkám , vše nej nej , a at se splní všechny tajné sny, to přeje Martin a Aneta!! :palec2: . A jinak Jirko byly jsme kousek od sebe ptz opět sem byl něco dodělávat v Třebotově . Jo a at Vám zítra na mini srazíku vyjde počasí u nás je teď vichřice jak blázen ! Takže si držte klobouky. A zatim ahoooj . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamaradi,vcera sem byl na rallye sumava,videli sme jen prvni rz,na druhe rz doslo k trgicke nehode jezce skoupila s vozem citroen c2 s 2000,v plne rychlosti narazil do stromu.s polujezdec byl se stredne tezkym zranenim letecky transportovan do plzne.ridic zahynul na miste.soutez byla pozastavena a nasledne zrusena i dnesni etapa.je smutny,ze takovyhle lidi odchazi co zili pro rallye.je to tezkej sport a nic neodpousti.

Jinak preji hezkou slunecnou sobotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Peny: Láďo, je to velké neštěstí, máš pravdu, že tento sport obzvlášť, neodpouští ani tu nejmenší chybičku.

To Martin35: Martine, teď jsem se vrátil z brigády s malou na kurtech :smich: a koukám, že jako vždy jsi "NEZKLAMAL" - velké díky za řádnou dávku hezkých obrázků! :palec2: Ještě jsem je ani nestihl všechny prohlédnout. Jinak se teď budu přemlouvat, abych konečně přehodil kola na Supovi lol Jsem zvědavej s čím přijedou kucí Jirka s Ríšou z Příbrami? Prý tam bylo,resp. je nabito - hafo vozů - mluvil jsem s Ríšou a ten říkal, že je tam strašně mooc aut, no počasí jim docela přeje, sice by mohlo být tepleji, ale i tak zaplať PB.

Jinak jsem včera po více jak 2 měsících zhřešil a vypil jsem 2 nádherně orosené plzničky!!! Teď už to hubnutí jde pomalu, ale od počátku mám dole 16,3 kg.!:)

Přeji všem pěkný zbytek víkendu, hodně stimulace a dobrého truňku! -_-:gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjemný víkendový podvečer,přijel jsem před cca 20 min.S Richardem jsem prohodil sotva 4 věty a hned se šel věnovat vnukovi a dceři a,že se ještě zastaví a nezastavil :feve: .Aut bylo opravdu mnoho,neb počasí vyšlo a byl to první letošní sraz v Čechách,tak jsou lidé nadrženi a není se čemu divit.

Jinak pár známých tváří jsem potkal,ale čekal jsem více......no sezona se rozbíhá :)

Tak pěknou večerní stimulaci přeji :p:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando :) Tak jsem to dneska jel dvakrát. Nějak se nám kousla komunikace a vypadalo to, že mladýmu vymysleli rodiče jiný program a já vyrazil na Lhotu sám. Po dojezdu a zaplacení vstupu mi zvoní telefon a v něm totálně nešťastnej vnuk, kteremu se rodiče prokecli že jsem jel sám. Následovala otočka a upaloval jsem pro něj. No a jak bylo, paráda. Popíšu itinerář hlavně pro Karla: bramborák, langoš, cukrová vata, malinovka, :feve: Jirka, klobasa, selátko, další malinovka, a ještě na závěr braborák. :p Teď se nemůžu ani cejtit a utíkám sám před sebou. :smich: Jirko omlouvám se, příště bude snad víc času na pokec. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy nazdar pardi, ale kurňa, že je tady v hospodě narváno, za dnešek pouze Jiří a včera opět jen tvrdé jádro. A klucí moravští snad hrajou "mrtvé brouky, či co"? ;)

Ríšo, koukal jsem, že jste si s vnoučkem dávali pěkně do nosu - Pán Bůh Vám to požehnej! :smich: Fotky jsi z letiště žádný nedělal?

Jinak také přeji všem úspěšný a pohodový nastávající pracovní týden, opatrujte se a řádně stimulujte! :prc::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I Tobě Víťo, tak koukám, že zde jsme 4, VíŤa, Ríša, Libor a já a pouze Víťa si dal alespoň něco v hospodě! Pánové, trochu více života do toho umírání, omluvou je pouze "stimulace" :prc:

Ríšo, jsem rád, že jsem Tě rozesmál, holt už oba dobře víme, že smích omlazuje :smich: :smich: :smich::)

Láďo, vidíš, alespoň nemusíš těžce držet dietu - Tobě se o ni postará otec, máš výhodu :):palec2:

Tak všichni utíkáte, tož dobrou noc a hezké stimulování a snění :p

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, tak zítra se nám to láme tak ať to utíká, dám si jedno a zase letím. :)

Jirko, tak teda připouštím, že snad asi něco na focení by se našlo. Jenže to já tam už nebyl. ;)

Nevím, jak se ti tam celkově líbilo, ale proti tomuhle jsou Plasy jednička i za deště. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi,počasí se asi zbláznilo,jedu okolo šestý domů a cestou se z deště to měnilo na sníh a když sem dorazil domů tak bylo okolo baráku vše bílý.nu hnus,zalez sem domů a pěkně naložil do kotle a z lednice sem vyndal orošenou plzeň.dáte si taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...