Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Trochu poopravím Vickovu - Víťovu informaci, jak jsem já vyčetl z jejich letošního ceníku, tak ubytování v chatkách je v tomto termínu za 160,- Kč za osobu + nějaké drobné jako rekreační poplatek + parkovné za auto a den, to teď momentálně nevím kolik to bylo, ale celkově si yslím, že ty ceny jsou O.K.. Už jsem také našel v okolí vinný sklep a jednu z největších vinic, kde je inzerován prodejní stánek s jejich víny! Jedná se o vinici " Šobes " a vinařskou obec " Šatov " kde je Moravský sklípek. Tak také zkuste pohledat, aby jsme věděli co a jak. Docela si to již umím i představit :kol-147::kol-24::kol-99::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj díval jsem se už také podrobně na ty informace a je paráda. Jako jo, tu chatku pro 2 osoby beru, protože úspora oproti stanu 110 Kč mi přijde fakt zanedbatelná a to nemluvím o problémech spojených s případným deštěm a práce se skládáním stanu atd....máte pravdu chatka bude ideální :palec2: Kemp vypadá pěkně, už se nemůžu dočkat...ještě omrknu okolí, kam by se dala udělat nějaká hromadná vyjížďka - pokud se teda něco takového plánuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidím, že Martin se z toho již vyležel a tak se možná dočkám i nějakých pěkných prasárniček? :smich:

Jinak "dědulko" Ríšo, je vidět, že doma vědí jak na Tebe, ale je pravda, že ti prckové nám umějí rozjasnit nejen tváře :) Tak to večer s těma "HEXE" nepřežeň, ale nevypadá to moc dobře, alespoň u nás na východě Prahy je teď zataženo tak, že bych pomalu měl strach, aby z toho nebylo něco velkého, no uvidíme, řekl slepej. Takže všem "pěkný večer při pálení čarodějnic":p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi,vrátil sem se ze závodů a sem utahanej jako kotě.Obrovský dík víťovi a ríšovi za organizaci srazu.lanny s tím sklípkem to vidím jako velice výbornej nápad.ríša mě to potvrdí,že loni u dědka sme nakoupili výborný zboží.Mějte se faj a já jdu si schrupnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Ti snad i půjčil, ale Ty by jsi s ním mával jen "PIONÝRKÁM" a pak bych měl výčitky, že jseš stíhanej jako deviant :smich:

Jinak díky za zásobení, ani to nestačím prohlížet a přeposílat Ríšovi! V tomhle jsi Martine nepřekonatelnej :palec2:

Dobrou chuť všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...