Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Andrea Černá

Souloží chlap se svojí milenkou u ní doma. Najednou z pod polštáře vyleze šváb. Chlap se napřáhne, že ho zabije, ale šváb promluví lidským hlasem: "Nezabíjej mě, nezabíjej mě, jednou se Ti odvděčím."

Chlap ho tedy nechá žít a pokračuje ve výkonu. A jak už to tak bývá, zarachotí klíče v zámku a manžel milenky se vrací ze služební cesty......panika vrcholí.....znovu se ale objeví šváb a povídá:

"Přišel můj čas, teď se ti můžu odvděčit.Když si jednou zatáhneš za přirození, změníš se ve švába a můžeš se schovat pod postel. Když se budeš chtít proměnit zpátky v člověka,zataháš za svůj penis dvakrát."

Chlap poslechne zatáhne jednou a skutečně se změní ve švába.

Zaleze pod postel a čeká, až manžel usne. Po chvíli si řekne, že je čas se proměnit zpátky a potichu se vytratit. Zatahá tedy za svůj penis dvakrát, ale nic se nestane, zkusí to tedy znovu a zase nic, ještě jednou - nic, po chvíli už zuřivě tahá za svůj penis......

Náhle se ozve hlas: "Pane kolego, nejenže jste usnul na poradě,ale ještě tady onanujete?!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten je dobrej :-D

Ještě k těm novým stránkám .....Docela mě tu chybí ta lišta na které bylo napsáno fabia,octavia ,superb .....atd. Když jsem dočetl nějaké příspěvky,vždy jsem klikl na superb a rázem jsem byl v hlavnmí nabídce Superb, Superb II a Hospoda. To musím včíl dát ,,Forum,, a sjed dolu přes všechna auta až k superbukol-29.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO TO UŽ NEMÁ OBDOBY, TO NĚKDO ZKOUŠÍ NAŠE NERVY, TAKTO JEN DOSÁHNOU TOHO, ŽE SEM LIDI PŘESTANOU CHODIT! FAKT NA BEDNU! A KDE JSOU JINÁ VLÁKNA A MOŽNOSTI (SMAJLÍCI) PÍSMO ATD.! PROSTĚ NĚCO NEPŘEDSTAVITELNÉHO A DĚLAT Z NÁS DOSLOVA VOLY, TO UŽ JE MOOOC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj "SUPÍ BANDO", tak právě jsem zjistil, že už jsou stránky opět trochu v ažuru, to co tady bylo v noci a ještě i ráno bylo něco strašnýho. Jestli nás bude admin takto trénovat, tak se dočká jen absolutnÍho propadáku a nasranosti všech!sad.png076.gif No užn je to zase zpět a tak to snad už bude O.K..

Pokud možno všem pěkný den i když je poněkud zamračený a ponurý, ale co čekat v listopadu, že!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap: Velkou gratulaci s přáním brzkého uzdravení MARTINOVI35 k jeho dnešnímu svátku! kol11

Jinak pokud se v naší Supí bandě naházejí ještě nějací Martinové, tak gratulace patří i jim, přestože nepřijeli na bílém koni, ale škrábat se ráno muselo a tak Svatomartinké bude určitě chutnat :kol-99:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky všem, opravdu je to tady jak u "Kulatý báby" - nikde nikdo, jen Johan se konečně alespoň vrátil z toho Slováče, já už měl strach, že snad emigroval k bratrům? :kol-46: Že by to tam dali dohrmady s Lamem? :kol-45:

Peny se neozve jak dlouho, o Davidovi nemluvě a celá řada dalších si snad dala bobříka mlčení, nebo co? :kol-29:

Tak pánové, mělo by se to napravit a trochu nadzvednout ty okolní hospody, aby si nemyslely, že jsme zaspali!

Pěkný týden a hezky se připravte (mnozí) na ten svátek a možná i prodloužený víkend. :kol-99::gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...