Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Uvidite na srazu :D uz jsem ho dal na plyn a Fedor zmaknul montaz famozne, sam jsem cumel a jak vite z fora, moc nechvalim :D tady jsem musel. Vybava je max, 2,8 s tiptronic, origo alarm (jsem zvedavej jak dam ty ledky dozadu do lampicek :( ) el. solarni sibr, lednice, tv, gsm III s Bt hf, polokuze, majaky apod :D hlavne je auto fakt v top stavu, prolezl ho muj mechanik s merakem laku, na zvedaku apod. Tak snad mi do nej nejakej letec nevlitne s mym stestim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole tak to je haluz Majkle :D V pátek jsem byl u Fedora v Prostějově pracovně, a čumím ty jo pěknej sup a měl otevřítů haupnu a mechoš to tam zrovna montoval. Říkám ty jo 2.8 to mám doma a má dokonce stejné denní svícení jako já :D a mechoš a neni to tvůj? Říkám ne já mam červenýho a fl. No tak jsem Ti ho tam trošku už omrkl :) Myslím že tam bylo i DX a výbava slušná a kůže pěkná. Ale čučím že jsi přešel z fl na před fl, ale všecko se to dá dodělat že jo. Jinak je to Bosch servis Fedor pod R46 že jo? Já to seru, kdybych věděl že je to tvůj omrknu ho víc, to je haluz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:DD svet je malej, ano je tam original dx s changerem a tv tunerem s antenou v zadnim skle. Mel jsem ho u fedora a montaz zmakli na vybornou. Minuli jsme se, v patek kolem 13h jsem jel pro nej. Na minulym jsem facelift taky dodelaval, mel jsem ho 5/2006, vnitrek byl facelift a venek jeste ne, ten byl az 7/2006. Takze uz to mam nacviceny :D navic jsem ted sehnal i zpetna zrcatka ve full el. Sklopna coz muj ex nemel, tak dodelam facelift venek a vnitrek necham, jak pises, ten je hezkej bez chybky. Akorat musim v tydnu vytepovat sloupky a stropnice. Dnes jsem byl v KAPS na vymene oleje z automaticke prevodovky. Premyslim ze zalozim vlakno a dam Vam tam vic info, protoze jsem tim zabil docela casu nez jsem neco kloudnyho vycetl :) skoda, ze jsme se tam nepotkali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo me neoslovil abych k nemu auto dal, na montaz jsem fakt narocnej, jak ti nekde zprzni montaz a spatne naladi (vetsina prave neumi naladit) je pruser. Na fedora jsou pozitivni ohlasy a doporucil mi je i zdejsi guru plynar, nebylo o cemm jinak prostejov mam 40km a brno 25 tak je to v pohode. Minulou montaz jsem sveril cadkovi a tato montaz je o level jinde, je to moje 3.auto na plyn tak uz trochu vim co a jak a dobra byla i cena, 30 tis a schoval mi tankovaci otvor k benzinu (do toho cadek nesel, protoze nema drzak s vyztuhou) a prepinac mi dal do popelniku, takze na aute neni prestavba videt, coz jsem chtel. Dobrej je u fedora i pristup. Ty je nejak znas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo díval jsem se na motor, a měl to pěkně udělaný ten plyn. A to je dobré že to neni na autě vidět, budeš mět i nálepku? Mě to dost omezovalo na Feldě, v Praglu jsem nemohl do podzemních garáží atd. dost mě to štvalo. Jinak cena je myslím suprová. Kolikátka je nádrž? Jinak neznám je vůbec, byl jsem tam prvně právě za kolegu, možná se tam ještě někdy ukážu. Ale jak jsem toho Supa viděl jsem si říkal, ty jo neni to někoho z fora, hlavně podle toho denního svícení a už tam právě byli i nový znaky, ale k nikomu jsem ho nemohl přiřadit, o ono to Majklův novej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam tam nalepku, resp mam ale jak je na zadnim okne to zatmaveni, neni to videt :D novy znaky mam jen na kolech, na aute jeste prave ne. Nadrz tam mam klasiku, 56ku. Dost jsme nad tim laborovali, ale diky lednici vzadu bych podlahu nemohl vypodlozit vsude stejne, takze by tam byl spad a tak nakonec ne, to me nebere takovy čachry :D ale zas me nebere, ze na nadrz nenajedu asi ani 400km musim vyzkouset. Jinak dneska jak jsem jel do KAPSu, cesta nejakych 70km a spotreba tam 7,8l a zpet 7,2. Vse mam zdokumentovany pro zdejsi neduverivce :D to me zas ukamenuji ze to neni mozny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vůbec neřeš spotřebu, akor u takovýho motoru, už tak nebo tak na ten plyn prostě pojedeš za půlku :) 400 km jsem většinou ujel na Feldě, (1.3) naplnil jsem to za 600-650,- a drandil sem si :) Už ani nevím kolikátku jsem tam měl. Ledničku mě musíš na sraze ukázat, ještě jsem to v Supovi neviděl. Jo a dej tam zrovna něco vychladit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý penzista má na konci své velké zahrady krásné udržované jezírko
a okolo něho vysazené ovocné stromy.
Jedno letní odpoledne se rozhodne, že si nasbírá čerstvé ovoce.Vezme si
plastový kbelík a jde k jezírku.
Jakmile však dorazí na místo, zjistí, že se v jezírku koupe pět nahých
mladých slečen.
Hned jak spatří starého pána, se zhluknou do středu jezírka a ponoří
po krk do vody.
Po chvíli jedna volá na dědu:
Tak co, přišel jste nás očumovat a teď čekáte, že vylezeme z vody, vy úchyláku?

Na to děda zamáva kbelíkem a s nevinným úsměvem odpoví:
Ne, ne, přišel jsem nakrmit aligátora. cool.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja jen doplnim, pokud ti sami zhasnou bez vypnuti osvetleni, mas tam chybu :)

 

a co tam moze byt zle.... pretoze mne nefunguje cela diagnostika mne idu len par veci... svetla atd mi nefunguju  diagnostikovat

 

ako mne svetia ale slabo a raz za cas sa rozsvietia a svieti to krasne v aute a potom zase nic... len tak slabucko

Editováno: , autor: Kuban3c
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den vospolok, tu je jeden kovbojsky:

 

 

Poloha na Ródeo - návod (len pre mužov):

1. Obráťte ženu na brucho,

2. Opatrne do nej vniknite,

3. Uchopte jej prsia pevne do svojich rúk,

4. Potom jej jemným hláskom šepnite do ucha "Tvoja sestra to má tiež takto
rada"......

 

od tejto chvíle je nutné udržať sa aspoň 8 sekúnd .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný zbytek víkendu kamarádi.U nás krásně lije a je bouřka.Hned se líp dýchá.Jinak už jsem se přihlásil na sraz superbů na příští rok a mám p.č 3 Přede mnou jsou už jen Bája a tatík Ráďa.Tak se hlaste.

Opatrujte se čágo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...