Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Ja mám túto jednotku.

                Adresa 10: Asist parkování/řízení
Objednací číslo řídící jednoky: 1Z0 919 475 A
           Systém a/nebo verze: PARKHILFE 8K  H06 0004

                      Kódování: 000004

Vyhadzuje mi teraz chybu 

 

02069 - predni snimac pomoci pri prakovani 
            011 - preruseni
 
podľa všetkého mám prerušný kontakt niekde vpredu. Viem nejako prekodovať jednotku tak, aby mi fungovali aspon zadné parkováky ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Dobrý den, tak se opět vracím k tématu dodělání senzorů, vlastním octávii MR 2012 a dodělávám předo-zadní orig. senzory, zadní už mám na autě, ale nikde jsem nenašel kudy natáhnout kabeláž od předních do interiéru auta. Moc děkuju za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar,

ospravedlnujem sa ak to tu uz niekde je, ale moje vyhladavacie schopnosti nic take nenasli... neviem presne kde to zaradit, ale kedze to je spojene s cuvanim a mozno aj s cuvacimi senzormi, tak to davam sem.

Pri zaradeni spiatocky a pomalom pustani spojky mi v urcitom bode zhasnu cuvacie svetla. Ked je spojka dole, svietia, ked je hore a auto cuva, svietia, ale v urcitej polohe medzi jednoducho zhasnu. Najskor som mal pocit, ze to robi ak je za mnou nejaka prekazka a teda aj cuvacie senzory pipaju, no momentalne mam pocit ze to robi iba v tej jednej polohe spojokoveho pedalu. Stretol sa s tym uz niekto? Na octavi jazdim iba cca dva mesiace tak neviem, ci je to tak nazchval, alebo mi nieco niekde skratuje, pripadne je niekde vadny nejaky spinac...

Dakujem za vase postrehy :)
Octavia II Combi 4x4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdar,

ospravedlnujem sa ak to tu uz niekde je, ale moje vyhladavacie schopnosti nic take nenasli... neviem presne kde to zaradit, ale kedze to je spojene s cuvanim a mozno aj s cuvacimi senzormi, tak to davam sem.

Pri zaradeni spiatocky a pomalom pustani spojky mi v urcitom bode zhasnu cuvacie svetla. Ked je spojka dole, svietia, ked je hore a auto cuva, svietia, ale v urcitej polohe medzi jednoducho zhasnu. Najskor som mal pocit, ze to robi ak je za mnou nejaka prekazka a teda aj cuvacie senzory pipaju, no momentalne mam pocit ze to robi iba v tej jednej polohe spojokoveho pedalu. Stretol sa s tym uz niekto? Na octavi jazdim iba cca dva mesiace tak neviem, ci je to tak nazchval, alebo mi nieco niekde skratuje, pripadne je niekde vadny nejaky spinac...

Dakujem za vase postrehy :)

Octavia II Combi 4x4.

Ahoj,

tak len chcem doplnit, azda to niekomu pomoze, ze moj problem sa zda sa vyriesil tym, co som popisoval v odkaze dole, aj ked priznam sa nemam zdania ako ...

http://forum.skodahome.cz/topic/125124-motor-za%C4%8Dal-klepat-a-auto-%C5%A1kube/#entry1813560

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Měl bych otázečku. Koupil jsem si parkovací senzory (neorigo) , vím jak to zapojit ,jak to navrtat a tak, ale není tady někdo kdo to už dělal a kdo by mi řekl kudy protáhnu dráty od čidel do kufru? Je tam někdy průchod? Abych měl představu do předu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...