Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

maba:  tak taky to půjde lenochu.....už si nepamatuju kde přesně to je,ale vyndáš rezervu,sundáš plast. kryt co je v něm trojúhelník a najdeš záslepku :-)

No s části to je i lenost, ale hlavně ani nevim jak tam nárazník drží, asi bych ho sundal takový střevo zase nejsem ,ale spíš se bojim že už by tam potom neseděl tak pěkně. Ale jinak mi tvoje odpověď stačí, díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu ohledně kódování parkasistenta. Koupil jsem nedávno OII 4x4 r.v.2005 MR 2006 s originálním tažným na které mi hned při koupi nešel zadní park asistent (originální z výroby). Už se na to dívalo hodně lidí a nikdo nic moc nenašel. Čidla jsou úplně bez napájení, žádné nevrčí. Po zařazení zpátečky jen dlouhý tón a pak nic. Po vyřazení zpátečky na displeji rádia jen problikne grafika asistenta. Nejpravděpodobnější prý asi bude vadná Ř.J. Když jsem si tady pročítal toto vlákno, tak jsem si chtěl na VCDS zkontrolovat kodování, a nějak mi to nesedí. Našrl jsem, že pro můj typ by mělo být 110001, ale já jsem na diagnostice zjistil, že mám 0000001. Už mě zaráží že tam mám 7 číslic a tady se všude uvádí jen 6. Jedná se o ř.j.1Z0919283B. Můžete mi prosím někdo poradit jak by měla být tato jednotka správně nakodovaná? Já ji asi vyměním za novou, ale tu budu muset asi stejně zase nakodovat, je to tak? Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedel by mi niekto povedat ci tieto senzory su z vyroby alebo original prislusenstvo...teda, bude stream zobrazovat informacie zo senzorov? Dakujem Miro.

 

 

4081516_1.jpgVedel by mi niekto povedat ci tieto senzory su z vyroby alebo original prislusenstvo...teda, bude stream zobrazovat informacie zo senzorov? Dakujem Miro.

Editováno: , autor: mireek26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

mam origo zadne parkovaky, RJ: 1Z0 919 283 B

autoradio mam menene za SWING (moja O2 je predFL - MY2008) a na radiu mi nezobrazuje asistenta.

 

treba vymenit RJ parkovacich senzorov alebo je to len otazka nakodenia? ak treba vymenit, za aku, ked mam len zadne?

 

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

mam OII kombi Ambition 02/2012 a chtel bych si dodelat zadni PA. Dostaly se mi do ruky jednotka 1z0 919 283 C (u ni vim ze je i na predni PA) a senzory 1S0 919 275 v moji barve i s propojovacim kabelem. Je mi to k necemu, popripade co jeste dalsiho potrebuju? Co jsem zjistoval, tak - v pripade orig. dilu - tohle jsou dily z vyroby a pri dodelavani PA se montuje nejaka jina sada a nejsou ty dily vzajemne kombinovatelne, tak me zajima, jestli jsem schopen takto sehnat i ostatni potrebne dily nebo mi nezbyde nez koupit celou domontovavaci sadu, popripade nejakou sencor nahrazku s bzucakem...

 

Diky.

Editováno: , autor: Elfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...