Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Zdravím, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám zde - 
Mám OII před faceliftem, edition 100 s předními senzory. Sehnal jsem si RS přední nárazník a čidla mi tam nepasují, RS nárazník má menší otvory. Nevíte jak to řešit? Zda-li se dají vyměnit jen ty držáky, nebo musím kupovat nové čidla?

Díky, Josef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

pozriem na to este ale pri rezerve mam jednotku na parkovacie ... no a podotlacal som kably a funguje to asi sa uvolnili .. hmm asi tam strieknem nejaky kontakt sprej

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek - pravidla fora to nedovolují!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pokud by bylo nejake vadne tak ti to nebude ukazovat vubec. Parkal ti jen dlouze pipne a konec. Podle mne mas v nekterem cidle vlhkost. Dej kcidlum ucho a poslouchej jestli v nich lupe. Pokud ano jsou v pohode. Pokud ne jde do kytek.

Ahoj,nechci otravovat,ale chci se zeptat,než navštívím servis. Ty popisuješ chybu, park.senzorů, přesně co se stalo mne.Po zařazení zpátečky se ozve cca 3sek.signál a pak nic,na rádiu není vidět auto a senzory neukazují nic.Myslíš, že by to teda mohlo být vadným senzorem? děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...