Přejít na obsah

Vánoční dárky


Romariooo

Doporučené příspěvky

zdar všem.já sem fota dávat nebudu.jen dodám,že po téměř třech letech nezdaru ve všech směrech se snad i na mne usmálo štěstí a to v podobě mé nové přítulkyně a jejích dvou dcer.dárků jsme všichni dostali haba kuk,ale nej pro mne,lucíka a naše tři nové přírůstky do rodiny black molláků byla krásná rodinná pohoda nejen u stromečku.co dodat?snad jen,aby nám to vydrželo.hezký večer všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BalckMolláku psal jsem ti SZ, tak snad to tak bude. Jinak my se "ženou" jsme obdarovávali a na konec jsme se obdarovali, tak že se někdy v květnu definitivně a doufám, že i na posledy stěhujeme a tentokrát už do svého bytu. Tak že mám na pár vánoc (asi tak na 28) vystaráno :)

Fotky dám až bude nastěhováno a zařízeno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl asi hodnej ale i přes moje dnešní naprcané autičko jsem měl z dárečku radost :)

P.S dávam sem zatím jenom vonafffky...asi hodně smrdím... :smich:

heh tak diesela sem dostal taky a plno jinych picifuku jinak taky daln. znamku a plno jinych veci... spacak, krosna, hol. strojek a obleceni atd. atd. ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...