Přejít na obsah

Vánoční dárky


Romariooo

Doporučené příspěvky

Dnes jsem dostal největší vánoční dárek...má šestiletá dcera se naučila lyžovat.Ani nevíte neboli netušíte jak velkou mám z toho radost. :palec2::palec2::palec2:

A já se těším, až tvé dceři bude cca o 7 - 8 let více, ja kbudeš šťastný, že sis koupil brokovnici na ty frajery co budou poletovat okolo její ložnice :smich: A nedej bůh (to myslím upřímně) aby ti řekla za 9 - 11 let, tak DĚDEČKU bude to kluk-holka :smich:

A věř tomu Romane, že ta doba tady bude rychleji než si myslíme, ono totiž je pravdou co říká moje máma, začínáme mít léta čím dál rychleji, ty děti nás začínají dohánět věkem :feve: Čoveče, ono na tom něco je, já jsem stále tak mladej, jen je na hovno, že už dosti pamatuju ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wrccko: Poprvé jsme byli v Mladých Bukách a bylo to fajn.Víš,je to hodně o přístupu učitele ale jsem spokojený.Syn v podstatě po dvou hodinách trénování s učitelem šel už s bráchou a segrou na velkou sjezdovku a docela mu to šlo.Sice poprvé když ho tahala lanovka po 60 metrech se mu rozjeli nohy a musela se lanovka zastavit...ale během pěti minut už byl zpátky a vyjel to až nahoru(samozřejmě pod naším dohledem.

Dcera je sportovni antitalent a té to trvá všechno víc času ale taky se snažila ale zůstala na dětské sjezdovce.Včera jsme do Černého Dolů a to už se chytala i dcera.Dohodnul jsme se s učitelem za 250 Kč na hodinku a bylo to znát.Mladej už jezdil jako drak na velké sjezdovce.Prostě ted dokud jsou supr podminky tak si to museji pořádně naučit(dostat do sebe).Finančně to je sice náročny ale kašlu na to...hlavně zdravi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

tak az ted jsem si uzil jeden z vanocnich darku a to jizdu Hammerem. Vše probehlo naprosto v poradku a jsem maximalne spokojen, tak ze nejake obavy jak jsme se tady o tom bavili jsou naprosto zbytecne. Ja jsem to mel od firmy Alegria a jizda probihala a Hummer centru na hradecke dalnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...