Přejít na obsah

zadní repro pro combi


gumakd

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, potřeboval bych poradit ohledně zadních repro do octavie combi. Chci tam dát něco co bude hrát líp než origo, chtěl bych to udělat bez zásahu do kufru, tedy spíš pouze nahradit origo repro. Má někdo zkušenost s těmito: http://www.audioves.cz/Sinuslive/SinusLive...-13s_g1026.html.

Radio mám Pioneer DEH 3600 MP, přední repro PIONEER TS A172C nebo mi doporučíte něco vhodnějšího k této sestavě? Jde mi o lepší basy,

aby při zesílení to nechrčelo, cena rozumná do 2000. Upozorňuji že subwofer nemám v plánu, ani zesilovač pouze živené radiem. Rocková muzika. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja neviem. Ja som dal do zadu na plato sony repro,dost dobry zvuk.ale...Ked si chces vychutnat basy,jednoducho to nejde pri hlasitosti mensej,napr pod 15 na radiu.

Preto si myslim a aj z vlastnej skusenosti ti mozem povedat dal som aktivnu tubu do zadu,nepotrebuje zosilovac. Zahra ti basy aj pri minimalnej hlasitosti,takze do pohody.

Vobec to nepouzivam na to aby ma bolo skor pocut na ceste ako vidiet,ale je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi o žádné velké basy, jen o přirozený zvuk v celém spektru, tady prostě spodní kmitočty nejsou.

Když sem v předchozím autě měl na platě ovály tak naprostá spokojenost, jenomže do kombíka to nedám (roletka).

Hledám pouze řešení jak dosáhnout příjemného zvuku, a neubírat místo v kufru... poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

esx mám od fancarhifiho a jsem s nima spokojenej. oroti sérii to hraje čistěji a basy sou tam taky trochu. výškáče sem odpojil už před výměnou, protože mi to akorát chrčelo do ucha.

A používáš i subwoofer, nebo to je dostačující? Co máš v předních dveřích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...