Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Dobrej kamarádi, tak jsem si to tu pročetl pár stránek zpět a koukám co se to tu řeší...

No aspoň nejsme jedinej kraj kde napadl sníh, docela mě to nas....lo protože jsem si včera auto pěkně umyl a hned ráno to bylo k ničemu páč jsem musel jet na oběd k rodičům a hned je výsledek na nic..No aspoň jsem si musel zlepšit náladu a koupil jsem si na úklid nový vysavač..Tak se do toho asi pustím..Jen tam mimochodem,jak často uklízíte v autě vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis: ...a hotovo???

jen musím dokoupit plasty za sedačkama. co jsem koupil, tam nejdou. jinak komplet hotovo

Dobrej kamarádi, tak jsem si to tu pročetl pár stránek zpět a koukám co se to tu řeší...

No aspoň nejsme jedinej kraj kde napadl sníh, docela mě to nas....lo protože jsem si včera auto pěkně umyl a hned ráno to bylo k ničemu páč jsem musel jet na oběd k rodičům a hned je výsledek na nic..No aspoň jsem si musel zlepšit náladu a koupil jsem si na úklid nový vysavač..Tak se do toho asi pustím..Jen tam mimochodem,jak často uklízíte v autě vy?

Ahoj, tady moc sněhu není, ale jak je nasolíno, chytá se všechno na auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou teda naštěstí silnice už porostále,ale stejně je všechno mokrý a auto je zase až po střechu zasraný...z toho mi asi jebne..

Vy kdo myjete auto vapkou,co tam dáváte za prostředek aby kvalitně umyl a napěnil...na youtube jsme našel nějaký odkazy ale tahle se mi nikdy s vapkou nepovedlo a nevím čím to je jestli přípravkem či vapkou..zde je odkaz co mám na mysli :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou teda naštěstí silnice už porostále,ale stejně je všechno mokrý a auto je zase až po střechu zasraný...z toho mi asi jebne..

Vy kdo myjete auto vapkou,co tam dáváte za prostředek aby kvalitně umyl a napěnil...na youtube jsme našel nějaký odkazy ale tahle se mi nikdy s vapkou nepovedlo a nevím čím to je jestli přípravkem či vapkou..zde je odkaz co mám na mysli :

Teď v zimě wapkuju jen čistou vlažnou vodou, abych umyl tu největší špínu a hlavně sůl, jinak přidávám normální šampon s voskem od Sonaxu a velká spokojenost... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou teda naštěstí silnice už porostále,ale stejně je všechno mokrý a auto je zase až po střechu zasraný...z toho mi asi jebne..

Vy kdo myjete auto vapkou,co tam dáváte za prostředek aby kvalitně umyl a napěnil...na youtube jsme našel nějaký odkazy ale tahle se mi nikdy s vapkou nepovedlo a nevím čím to je jestli přípravkem či vapkou..zde je odkaz co mám na mysli :

tak tam asi používají rovnou nějakou pěnu, kterou stříkají na auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...