Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

me zamrazilo kdyz to prinesl :smich: prej jak Marovi prinesli to alko pivo tak jak jsme tam pokrikovali - to je v pohode to jako omluvu spravi rum lol nebo neco v tom smyslu... :) ty si sel na zachod a ja to trochu vic nahlas zopakoval a on to prinesl hodil na stul a rikal .... ja vas slysel... :smich: :smich:

jo típek byl v poho :)

se parádně seknul, místo nealka dovalit normál pivo :D

s těma posledníma rumama a drtkem koly jsem byl v lese, jen na skok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo típek byl v poho :)

se parádně seknul, místo nealka dovalit normál pivo :D

s těma posledníma rumama a drtkem koly jsem byl v lese, jen na skok :D

:smich: :smich: :smich:

a Luke se minimalne probudil a vzpomel si na tebe :) :) jj tipek OK ale ted si vem kdyby to pivko dal a byli jsme tam treba jeste 2 hodky ..... Mara by pak jen rekl - vzdyt sem po tom nealku napranej jak vy po ty 12tce :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: :smich: :smich:

a Luke se minimalne probudil a vzpomel si na tebe :) :) jj tipek OK ale ted si vem kdyby to pivko dal a byli jsme tam treba jeste 2 hodky ..... Mara by pak jen rekl - vzdyt sem po tom nealku napranej jak vy po ty 12tce :smich: :smich:

Luke určitě někde kalil taky :D

No parádní problémek to mohl být, kdyby to vysáp celý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene já mu poudal, že to je cifra, jako kdybych kupoval březí kůzle a on na to, že bylo chovný lol

koza dojí krev :p

:smich: :smich: :smich: malem sem spadnul ted ze zidle... i kolegynka se na me prisla podivat proc se smeju monitoru... lol si asi mysly ze sem napranej... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...