Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Moc pěkny! To je Tvoje?

Kezby ,,, nene sousedovi semtam prijede navsteva .Takovy borec z australie co tady prijede na pul roku nebo na rok a poridi si R32,M3,M5 .. jentak na jezdeni .)

Jel jsem v tom asi 2x a svezeni paradni ....

Spidi - Jsem stejneho nazoru . Petnik se moc nepovedl a jak rikas 6 uz je zase neco jinyho ... Ale stejne ,mi se vybavi u slova golf jednička dvojka nebo 3káč VR6 :) u 4rky se uz to pomalicku uzavira .)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi - Jsem stejneho nazoru . Petnik se moc nepovedl a jak rikas 6 uz je zase neco jinyho ... Ale stejne ,mi se vybavi u slova golf jednička dvojka nebo 3káč VR6 :) u 4rky se uz to pomalicku uzavira .)

Jj, jednička byla parádní a když už jsme ji zmínili, posílám něco k pokoukání... ;)lol

post-272-1235858476_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale i s tím mym "sráčem" se dá docela jet.Dnes když jel jel na výlet s děckama tak se na mě nalepil Fiat Brava...ty wole....to je něco na mě! :aggressive:

Sráčem? .. a co mam rikat ja? :D;) .... Osobne Fiaty nesnasim tak chapu . Jinac ted spis brazdim silnice v civicu a je zivejsi jak octa no ,to uz se na me nidko jen tak nenalepi ;)

přesne tak :) ... Jsem stejneho nazoru ,akorat se musim drzet faktu,ze clovek nemuze mit vzdycky vsecko ,,nebo alespon hned.)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...