Přejít na obsah

Naše Tchýně a jiné s...ě


kaja 1.9tdi

Doporučené příspěvky

Tohle vlakno bude sakra HORKE :smich:

Ja se priznam prvni :) moje "skorotchyne" je v pohode, dela nejakou sefku v rakouske firme co stavi velke kotle pro zahranici, jde z ni tezkej respekt uz od pohledu a "boji" se ji snad cela fabrika, vcetne domacich a pratel me "skorozeny" ... krome me :smich: mozna proto me ma alespon trochu rada :p

Takze ja sem v pohode co vy chlapi, tchyne na zabiti nebo skvela tchyne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim rict, ze ikdyz mam tchyne vlastne dve (vysvetlovat nehodlam a zenu mam jednu) tak s obema vychazim velmi dobre, pravda u jedny nesmi prijit na pretres politika. Mozna jsou dobre vztahy dusledkem vzdalenosti mezi nami, ktera je cca 50km. Horsi to bylo s extchyni, ta bydlela o 11 vchodu vedle a obcas sem mel pocit, ze bydli u nas.

To mas skoro jako v jizni americe, kde je ... jak to nazvat ... tradici, ze matka sleduje a POUCUJE pri sexualnim styku synatora ci dcerusky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já si stěžovat na skorotchýni nemohu.

Naučil jsem si ji: něco potřebuješ? Zavolej, tel na nás oba máš. Když nezavoláš, tak si potom nestěžuj. Já mám svůj život a svůj styl života, ty svůj, tak si svého hleď a do mého nekafrej.

No a funguje nám to super. Pochopila moji upřímnost a vzala si ji k srdci a je také upřímná. Ona ctí mne, já ctím ji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já si stěžovat na skorotchýni nemohu.

Naučil jsem si ji: něco potřebuješ? Zavolej, tel na nás oba máš. Když nezavoláš, tak si potom nestěžuj. Já mám svůj život a svůj styl života, ty svůj, tak si svého hleď a do mého nekafrej.

No a funguje nám to super. Pochopila moji upřímnost a vzala si ji k srdci a je také upřímná. Ona ctí mne, já ctím ji :palec2:

Tiše závidím,ještě že Přítulka není po ní,bych se asi oběsil na dně rybníka :kol-22:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jirka3: tak to sis užil, ale nezávidím ti, spíše naopak :worthy:smich:

to Romariooo: hovno víš, hovno znáš, v tomto si srandu nedělám, to že to nevíš ty ještě neznamená, že to není pravda. A ještě ti povím jedno tajemství, rozhodně nejsem jedinej tady na foru. Jsou ovšem lidé, pro které není dobré, aby to svět věděl (což neznamená, že se za to stydí), no a tak já vím své a oni také. V tom je právě ten respekt k lidem a zase jich ke mně

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jirka3: tak to sis užil, ale nezávidím ti, spíše naopak :worthy:smich:

to Romariooo: hovno víš, hovno znáš, v tomto si srandu nedělám, to že to nevíš ty ještě neznamená, že to není pravda. A ještě ti povím jedno tajemství, rozhodně nejsem jedinej tady na foru. Jsou ovšem lidé, pro které není dobré, aby to svět věděl (což neznamená, že se za to stydí), no a tak já vím své a oni také. V tom je právě ten respekt k lidem jich ke mně

SM

Smekám před Tvojí upřímností :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to nic k obdivu, stačí s tomu postavit čelem, když se tak začneme chovat všichni, tak nám tady v tom našem Topolánko-Paroubkově bude hned lépe ;)

Nejhorší pro mne by bylo, kdybych se v zrcadle nemohl podívat sám sobě do ksichtu a kdybych zklamal své blízké. Vše ostatní jsou jen povrchní věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...