Přejít na obsah

Fotečky špinavých Octávek II a I


Romariooo

Doporučené příspěvky

No nebudeš tomu věřít, ale po prvním průjezdu myčkou se to začlo klubat jaksi do žuta nebo co...buďto mi to tak prodali, nebo se to nějak zkazilo lol

Vorlajz byl rychlejsi, taktez jsem se chtel zeptat jestli barva tve rakety neni cerna :smich:

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekecam..nevim jak ostatní ale ja kdyz jsem nalitej tak zasadne po ceste nejezdím..nechci nekoho zabít..to radsi pojedu polni cestou :)

hmm to je celkem rozumné, ale přeci jen... za volant s alkoholem?? :help:

SKAJA: mě se to moc líbí na té žluté to vypadá úplně božsky :smich:

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nahodím to, co jsem sliboval...poslední pohled na špinavou Raketu, budiž tomu blátu země lehká kol7 ...focený bohužel jen mobilem, páč sem asi někde prokaučoval foťák <_<

post-6151-1234219120_thumb.jpg post-6151-1234219160_thumb.jpg post-6151-1234219171_thumb.jpg

Je tady někdo z Prahy, kdo jezdí momentálně po Bělohorské přes Vypich do Kuklovy (směr nemocnice Motol)? Přece nepůjdu pro Lízu na parking a nepojedu tam sám? Je tam krásdný výjezd ze staveniště a teď když padá ta mokrá sračka (sníh), tak je to tam moc pěkné :palec2: jo tam by mohl dvakrát profrčet garny a na tom běloušovi by to bylo pěkně vidět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tam teď staví nevíš??? Nějak si neumím vybavit kde to je!!!

Přímo na vypichu na křižovastce se staví nějaká hrůza, myslím že bytový areál od Central Groupu, ale nejsem si jistej, ono toho po práglu je tolik, že to nestíhám. Ale když teď koupíš od Central Group byt nebo barák, tak dostneš auto jako dárek, čím větší byt-barák, tím větší autí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je vážně v prdeli v té Praze..... všude se staví, tak je vidět že peníze pořád jsou, ale já bych si teda takovej hnusnej byt narychlo a nekvalitně postavenej nechtěl, za takový prachy.. slyšel jsem přes kamaráda že prý soudní znalec našel objednanej našel v jednom bytě přes 30 závad, ale nevím co to bylo za developera, jinak už vím co myslíš.... jinak jsem teď koukl na ty auta ne webovkách central-group :smich:

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...