Přejít na obsah

ostrekovace prednych svetiel


peterBA

Doporučené příspěvky

Dobry den

Najprv ... popis vozidla ... Octavia I, 1.9 TDI, 81 kW. r.v. 1998

Poradte prosim! Po relativne tuhom mesiaci uz dlhodobo sledujem, ze mi nefunguju ostrekovace prednych svetiel. Nezamrznu kvapalinu som myslim neflakat a od prvych mrazov som udrziaval riedenie prislusneho pomeru, s mensom rezervou. Myslel som, ze kdesi v rozvodoch cosi zamrzlo a ze po odmaku sa to spravi, ale dnes uz bolo plus 8 a to by sa uz muselo roztopit. Nieco podobne sa mi stalo aj vlani, ale vtedy sa to rozchodilo po jednom ladovom dni. Kdesi som cital, ze tieto ostrekovace malu vlastny motorcek - je mozne, ze je po nom? Alebo nieco zamrzlo a teraz to prasklo a tecie to vsade inde, len nie tam, kam ma. Zial zatial neviem zistit, ci hej, je mokro, dazdivo a niet sucheho kuska, kde by som to overil. Ak s tym ma niekto skusenost, verim, ze poradi :o)

vopred dakujem.

Peter

Editováno: , autor: peterBA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistka 33

:) :) :) :) :)

bingo - zasah do cierneho!!! Teda s vysokou skolou ma to mohlo napadnut. Navyse nedavno som tu poistkovu ksrinu podrobne studoval koli niecomu inemu a ... . Schvalne som tam este teraz skocil a bola to ona potvorka ;o)

Tisicere DIKYYYY

som Vasim dlznikom :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...