Přejít na obsah

Jaká kola v 17" na octu combi


mirus007

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Chci se vás všech zeptat, co by ste dali na octu combi (tmavá modrá metla ) za kola v 17" ?

Chci si konečně koupit pořádný kolesa :prc: , a ninější lauriny nechat na zimu.

Nemám žádný program na vytvoření, a foto v realu vypadá jinak než v PC (vím,že na netu je plno programu)

Ale holt reál je reál

Můžet vkládat fota?

Díky moc všem za pomoc

PS: neděla se imitace L&K kol v 17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro resim UPLNE stejny problem :) taky mam tmavou hlubinnou metlu, taky 16" L&K a chtel bych je nechat na zimu akorat na leto se priklanim k myslence 18" a zatim se mi libi repliky RS4 (v tmavsi barve taky) jinak je jich spousta krasnych kol, proste kouknout a vybrat :) moc dlouho nepremyslet ... vybirat srdcem ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro resim UPLNE stejny problem :) taky mam tmavou hlubinnou metlu, taky 16" L&K a chtel bych je nechat na zimu akorat na leto se priklanim k myslence 18" a zatim se mi libi repliky RS4 (v tmavsi barve taky) jinak je jich spousta krasnych kol, proste kouknout a vybrat :) moc dlouho nepremyslet ... vybirat srdcem ^^

Jj, já sem si taky pohrával s myšlenkou na 18" kola, ale nakonec sem si vybral kompromis a zustanu u 17" :-) ( ale je zase pravda, že 18" kola budou vypadat zase víc :prc: )

Já bych bral i repliku L&k v 17", ale nikde sem ji ještě neviděl a asi neuvidím ;)

Ty tmavý repliky RS4, sem viděl na aukru (tak zkus tam mrknout a byla u nich celkem slušna cena kolem +- CZK 10.000,-- )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, já sem si taky pohrával s myšlenkou na 18" kola, ale nakonec sem si vybral kompromis a zustanu u 17" :-) ( ale je zase pravda, že 18" kola budou vypadat zase víc :prc: )

Já bych bral i repliku L&k v 17", ale nikde sem ji ještě neviděl a asi neuvidím ;)

Ty tmavý repliky RS4, sem viděl na aukru (tak zkus tam mrknout a byla u nich celkem slušna cena kolem +- CZK 10.000,-- )

Jo tak vetsi L&K by byly LUXUS :) jinak diky za info, ale to je jeste otazka casu, ted jsou dulezitejsi veci na koupi. Jinak i spousta 17" kol je krasnych ...

To Octavius : ty prvni petipaprskovy jsem uz nekde videl na Octe a patri mezi moje favority :)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek všem,

Tak trošku popojedeme :)

Co říkáte na kola Kentaur?

Nevíte jak by mohly slušet? ;)

Nemáte někdo program, aby se to hodilo na auto, jak to bude vypadat?

Díky moc, za všechny odpovědi a názory

post-16943-1233926460.jpg

Editováno: , autor: mirus007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...