Přejít na obsah

Svátek zamilovaných neboli Valentýn


Romariooo

Doporučené příspěvky

jaksi jsem se dávno odmiloval,nějak náš vztah beru jako rutinu,někdo by řekl povinnost,prostě to není tak růžové jako před 13 lety,jediné co miluji je můj synek,ale tomu snad nic kupovat nebudu,tedy normálně toho má ode mne dost,myslímže důležitější než dar je to že jsme spolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me to neznamena naprosto nic a je to NAPROSTO ubohe, ani jednou jsem se z EMERIKY nepo...

Souhlas, nesnáším co je emerické a ruské, protože je to stejné. Rusáci a amíci jsou stejní, jen se jinak oblékají a jinak mluví, ale to je vše. Stejná banda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me to neznamena naprosto nic a je to NAPROSTO ubohe, ani jednou jsem se z EMERIKY nepo...

Souhlasim s tebou.

Jen mam s tim dnem spolecne to co Romanova dcera a Petahey,takze pro mne je to nej den :D

Jinak muj nazor,na projeveni lasky,citu a ....... nepotrebuju nejaky "svatek" to si snad dva lidi co se maji nejak radi,muzou rict i nekolikrat do roka,no ni ?

Editováno: , autor: maros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...