Přejít na obsah

Mreizka z prestavby na N1


matuuss

Doporučené příspěvky

zdravim mam octaviu II combi....kedze je to na odpoccet DPH je tam kovova mirezka ktora deli kufor a zvysnu cast auta...videl som uz aj textilne nahrady tejto mriezky...neporadi mi nikto kde by som taku nahradu zohnal?ci uz zostava len si to dat usit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normálne v škoda príslušenstve to nájdeš. Akurát to nieje náhrada, ono náhrada za pevnú mrežu N1 ani neexistuje. To slúži iba na oddelenie batožinového priestoru od posádky pre autá bez N1 mreže. Ak si dáš toto namiesto mreže, de facto to znamená že si ju svojvoľne demontoval a to znamená doplatiť DPH odpočítanú práve kôli tej mreži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam octaviu II combi....kedze je to na odpoccet DPH je tam kovova mirezka ktora deli kufor a zvysnu cast auta...videl som uz aj textilne nahrady tejto mriezky...neporadi mi nikto kde by som taku nahradu zohnal?ci uz zostava len si to dat usit?

mřížka má podle předpisů bránit proniknutí nákladu k posádce, myslím, že např. na STK by textilní síť neprošla, navíc jsem slyšel, že při silniční kontrole - pokud policajti zjistí, že máš demontovanou původní mříž, oznámějí to na FÚ, který doměří DPH, kterou pak chtějí zpětně doplatit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam N1, akurat si neuplatnujem DPH (ja som taky specificky pripad), a vymenil som mrezu za textilnu roletu s tym, ze ta by mala menej hrkat. A opak je pravdou, hrka aj ta, teda ten rolovaci system :( . A je pravda, ze ta roleta ma svoje miesto, pekne zapadne do interieru, ak mas folie tak policajti neobzeraju, ci je original alebo nie. (zvacsa si posvietia cez predne sko, ci je tam nieco mriezkate)

Ale hlavna vyhoda rolovacej mreze je ta, ze sa da sklopit ta mensia cast jedadla, tj ta vacsia s opierkou je pouzitelna na sedenie (a o toto mne hlavne slo, aby v zadu mohol pohodlne jeden cestujuci cestovat aj s dlhsim nakladom).

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lebo ked sa davala objednavka na Skodovky, tak sa auto malo brat na spolocnost, ktora si uplatnuje odpocet DPH. A kedze po dvoch mesiacoch sa situacia zmenila, zobral som mot. vozidlo priamo ja, a ja si odpocet dph neuplatnujem. Takze si vozim hlupost za 20.tis Sk len pre radost :( ....

a kedze zapis v technickom preukaze je s N1, tak sa s nim musime vysporiadat :-)

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...