Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

FL FII už bude mít pouze větší středový panel, s menším se dodávat nebude (jako např. v modelu Magic).

U před FL modelu šel větší středový panel zaměnit za menší (menší středový panel stojí cca. 432,- jako samostatný kus), je nějaký problém, proč by stejná záměna nemohla být provedena i u FL FII? Vozidlo bude bez radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandoro, ty mě fakt začínáš točit :) Auto chceš na 10 let, ale hranice 300k je pro tebe nepřekročitelná. Chceš ESP a hlavový airbagy, ale Sport II si k Ambiente za 10k jak vidím podle machinací s rádiem nedáváš.

Ambiente TSI Start 264 900Kc

Plus (Climatic a Sunset) 10 000Kc

Sport II. (ESP, ASR, TPM, HHC a rádio Swing) 10 000Kc

hlavový airbagy 7200Kc

To se dostáváme s barvou někam k 301 000Kč. Kde je problém?

Sportline TSI Start 289 900Kc

ESP, ASR, TPM, HHC 16 800Kc

hlavový airbagy 7200Kc

To je 323 900Kc.

Sportline má dobrý sportovní sedadla, koženej paket, sníženej podvozek, hezký kola, projektorový světla, hezký pedály a koberce. Narozdíl od Ambiente si můžeš za 8200Kč dokoupit navigaci. Už před FL tahle verze vypadala o 50% líp než klasika.

Jestli chceš škudlit, kup si Sandero a do limitu se vlezeš určitě :)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by se to tak taky dalo vzít. Já bych to viděl spíš tak, že Škoda nebude snížení ceny téhle výbavy nabízet jenom pro určitou MV, ale dá na výběr ze všech výbav a možná taky člověk nebude výbavu muset kupovat vůbec a jednoduše dostane Elegance levněji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandoro, ty mě fakt začínáš točit :) Auto chceš na 10 let, ale hranice 300k je pro tebe nepřekročitelná. Chceš ESP a hlavový airbagy, ale Sport II si k Ambiente za 10k jak vidím podle machinací s rádiem nedáváš.

Ambiente TSI Start 264 900Kc

Plus (Climatic a Sunset) 10 000Kc

Sport II. (ESP, ASR, TPM, HHC a rádio Swing) 10 000Kc

hlavový airbagy 7200Kc

To se dostáváme s barvou někam k 301 000Kč. Kde je problém?

Díky za typ. Jestli tomu dobře rozumím, tak paket Sport II v Ambiente bude mít navíc Maxi dot, radio swing a ESP, ale jinak bude interiér zachovaný jako ve verzi Ambiente? Neboli nebude mít 3 ramenný volant a sportovní sedadla vepředu? Jestli je to tak, tak bych byl rád, chci mít zachován interiér z Ambiente (sedadla, 4 ramenný volant).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tu tvoji konfiguraci pojal asi takto viz. příloha.

Ambiente Plus ti dodá klimu, Sport II zase autorádio a ESP. Zůstane ti na výběr klasický Amb. interiér se čtyřrameným volanetem. Pozor bude gumovej, bez kůžičky.

Výsledná cena i s příplatky co bych doporučil je 311.400,- tzn. po slevě kterou máš aktálně vyjednanou je to 292.400,- plus pojištění a doprava k prodejci tuším 1.600,- no máš auto za 294.000,-. Tzn. splňuje podmínku maximální částky 300.000,-

configuration.pdf

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pandora: zkusil sis ty sportovní sedadla ze sport paketu I.? Za 10k máš super sedadla, koženej paket a litý kola. To první může vadit tlusťochům (já mám 95kg a klid), to druhý se shodnem asi nebude vadit nikomu a to třetí výrazně pomůže vzhledu. Pokud bys chtěl nutně čtyři ramena, koženej volant se dá pořídit za dvojku i v autorizovaným servisu (aspoň při koupi auta o tom šla s prodejcem řeč). I kdyby byla cena vyšší, myslim, že by se s nima dala dohodnout výměna s malým doplatkem.

Každopádně, něco sem slyšel o poměrně zajímavým snížení ceny Elegance o XX tisíc, takže bys měl výběr snažší. Tam by se pak dal koupit za 5500Kč třeba Amundsen a nebo za nula/3000Kč jiný kola. Což k paketům Sport nejde. Jestli můžu radit, nešetřil bych za každou cenu. Pokud máš v plánu mít auto 10 let, určitě ti přijde vhod spousta věcí. Už jenom třeba automatická klimatizace nebo do města zadní radar. Je jasný, že nechceš vyhazovat peníze z okna, ale zase je potřeba vidět kolikrát za těch 10 let danou věc využiješ a velmi rychle se na ně zvyká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Elegance?

Zkusim se na ten start zeptat, za dvě hodiny du do servisu. Protože bylo u nás avizovaný pokračování 1.4/63kW, vrátí se imho TSI 63kW na stadnardní cenu a 1.4/63kW bude pokračovat za tu současnou. Prostě by tak vykryli poměrně velkej rozdíl 25k mezi HTP a zároveň můžou pak TSI prodávat bez tý slevy, protože 10k za mnohem lepší motor dá pak asi každej.

Ale je to jenom moje spekulace. Tipl bych si, že při představení nových motorů asi to pokračování 1.4/63kW moc nechtěli zveřejňovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi o víkendu poštěstilo vidět novou Fábinku lol . V sobotu v okolí Mladé Boleslavy proti mě doslova letěla jako drak, hatchback v červený Corridě, a dnes opět v okolí Mladé Boleslavy, tentokrát kombík v zelené Arctic. Bohužel němel sem moc možnost si je víc prohlídnout, ale ta změna je na ní znát, vypadá o dost dravěji (hlavně v tý Corridě :palec2: ). A moc se mi nezdálo že by se opticky rozšířila...ale i tak, určitě jí to vzhledově prospělo :prc::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem videl fl - poklice sou mnohem lepsi nez Hermes, chromu je v interieru decentne, mne se libi ale vic silver paket u predfl. Velke zlepseni jsou ovladace Climaticu.

Horni dil palubni desky pod sklem, kterej byl skoro lesklej je ted podobnyho vzhledu jako "mekcena" palubka. Jestli ma nekdo pristup do aktualni etky, tak bych byl rad za cenu, asi bych to vymenil, vypada to dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave je, ze SK importer este stale nema cenniky na FL F/R.

V Prievidzkom Autokomlexxe mi bolo povedane, ze cenniky zatial nemaju ani oni, ale ze ceny budu nizsie pri bohatsej vybave. Cenniky vraj budu az po "autosalone" v BA.

Klasika, SK importer spinka spokojnym jarnym spankom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave je, ze SK importer este stale nema cenniky na FL F/R.

V Prievidzkom Autokomlexxe mi bolo povedane, ze cenniky zatial nemaju ani oni, ale ze ceny budu nizsie pri bohatsej vybave. Cenniky vraj budu az po "autosalone" v BA.

Klasika, SK importer spinka spokojnym jarnym spankom.

Oficiálne začne predaj až 13.4., takže cenníky asi budeš ešte teraz hľadať zbytočne.

Ale môžem potvrdiť, že cena bude veľmi zaujímavá.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem prolezl FII FL Classic 1.2 12V 44 KW Rosso brunelo metalíza.Látka oproti předchozímu Classicu příjemnější na dotek.Přístrojovka znatelné zlepšení-jsem zvědavý na Eleganci s Maxi-Dotem.Jinak je nižší oproti předFL,ale i výškově.Má stejnou výšku jak FI.PředFL měl výšku FI+paket pro špatné cesty.Dojmy pozitivní,jsem zvědavý na Elegance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...