Přejít na obsah

Oprava (výměna) prutu antény s navigací - OI


Gusspacho

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám OI s origo navi. Bohužel mám zlomený prut a rádio jde fakt zle. Ale blbé je, že prut nejde vyšroubovat, páč se protáčí:(

Neví někdo jak to sundat a jaký prut tam místo toho nandat, nedělal to už někdo? Alternativa je to koupit celé, což jako díl stojí asi 2000... to to radši budu futrovat CDčkama...

Díky za pomoc, G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze musis tahat zhruba ve dvou tretinach vyklopeni anteny - jinak pokud bys ji znicil, jednu mam k prodeji, ale urcite to pujde...

Tak to já to hned zkusím jak se vrátím domů!!

Jinak zničená už je:)

Dražil jsem jednu komplet před 2 dny na Aukru a v poslední vteřině mi jí někdo vyfouk:(

Takže díky všem, ve čt to zkusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já to hned zkusím jak se vrátím domů!!

Jinak zničená už je:)

Dražil jsem jednu komplet před 2 dny na Aukru a v poslední vteřině mi jí někdo vyfouk:(

Takže díky všem, ve čt to zkusím...

No tak jsem zkoušel a tahal a tak - jenže anténa nejde ven, mrcha... Prostě se stále protáčí - jako by na konci už neměla závit ale zarážku.

Prý se to tu už řešilo, může mě někdo odnavigovat dále? Díky, G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A kdyz pojedu do mycky, tak myslite, ze staci pouze zklopit???

Mam strach, ze ji muzou kartace i kdyz je sklopena zachytit a pak vyrvat?

Uz jsem prave uvazoval jak to budu resit az pojedu do mycky, ale po precteni vsech prispevku jsem se nidke nedozvedel, zda je nutne tedy "vyrvat" ven nebo pouze "sklopit" a jet do mycky... Jak to konstrukteri ve Skodovce vubec namysleli???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...