Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Chcem sa opytat: natankoval som do 1.9 Tdi tu naftu bez siry. Bolo mi povedane ze to by sa nemalo, ze tam treba tankovat obycajnu naftu. Uskodi to nejako motoru? Dik.

když mám auto za víc než půl míle minimálně, nebudu přece tankovat PHM v kdejakém Jéé Zet Déé.. fuck

Já furt nechápu, že někdo kvuli 0,5 Kč na litru je schopnej jet k TESKOU, HITLERNOVA, KLOBUS, MOKRO a podobným čerpačkám.. Ten člověk by si měl uvědomit, že ušetří asi tak nula nula ho*no.. bo z celý nádrže to udělá asi 25 Kč na cca 1350 Kč.. takže asi tak necelý 2% lol

Prostě Mušle V diesel je ideálka.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezsírna nafta je práve čistejšia, je u OMV a je to obdoba V-Poweru, tankujem ju už rok(doporučil mi ju predajca, že nezanáša motor) teraz som dal meniť palivový filter a v servise hovorili že aj dík tomu bol skoro úplne čistý...

...Takže určite to nieje bionafta...

Editováno: , autor: 62454
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt nechápu, že někdo kvuli 0,5 Kč na litru je schopnej jet k TESKOU, HITLERNOVA, KLOBUS, MOKRO a podobným čerpačkám.. Ten člověk by si měl uvědomit, že ušetří asi tak nula nula ho*no.. bo z celý nádrže to udělá asi 25 Kč na cca 1350 Kč.. takže asi tak necelý 2% lol

Tesco prodává palivo od OMV a alespoň v Praze je rozdíl kolem 2 Kč. Beru tam docela pravidelně, stejně jako u Makra. Ale zásadně neberu u "vesnických" čerpaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...