Přejít na obsah

Výfuk u benzínových Fabií


Refi

Doporučené příspěvky

Ja osbne som to riesi začiatkom roku a vsadil som na známu cz značku Tyll strdny + konec + výmena cca 3100kč priamo na pobočke v Prahe a su veľmy ochotný, je tam možnosť výberu laďáku. Spokojenosť a dávaju záruku 30mesiacov. Nový koncový u škodovky stojí cca 6500kč bomba čo? :prc:lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chystám se na výměnu zadní části výfuku jde o fabii sedan HTP, střední díl byl již vyměněn v autorizovaném servisu. Výfuk jsem objednal originál, jenomže na konci je výfuk mírně rozšířen do hrdla tak aby se ten střední díl mohl do něj zasunout. Jenomže ta objímka je příliš těsná na to abych ji dostal na to hrdlo...prý se ani jiná nedělá a tak ted nevím co s tím :( zda to hrdlo uřezat a spojit to tak jak to bylo předtím ?? :( Děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc taková jednoduchá spona mě nenapadla :) ano i ta spojka co jsem měl já byla originál a už to mám vyřešené :) Měla v sobě dvě vložky a tak jsem tu jednu vytahl a už tam sedíí :) asi jsem nad tím jen moc přemýšlel. Ještě jednou děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo moc děkuji :) zatím se to jeví dobře..sesazení bylo pevné a těsné. Pro příště jsem chytřejší díky :) ta jednoduchá spona by vše vyřešila co jsi mě dával do odkazu. Jenomže prodejce mě tvrdil že se nic jiného nedělá :( tak pro příště už jsem chytřejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

pripojím skúsenosť s tyllom na HTP:

- na pohľad kvalitné prevedenie "made in CZ"

- zvary zatreté len nejakou farbou - uvidím ako sa to pejaví po zime

- geometria dobrá - mierne ťahá za posledný úchyt ale nič kritické

- duní na volnobeh (origo nebolo počuť)

- rôzne akustické rezonancie, dunenie halvne okolo 2000ot. - cellkovo hlučnejší  :kol-32:

asi to je daň za aftermarket diel, ktorý stojí cca 1/3 originálu.

V globále ale plní účel. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Díky za odpovědi ale pro upřesnění výfuk je na autě dva roky originál jak jsem psal bublavý zvuk se projevuje po zahřátí ujetí asi pěti kilometrů. Při ucpání  výfuku šel z vlnovce kouř tak jsem usoudil že je špatný a byl vyměněn za nový ale nic se nezměnilo. jeto jak díra ve výfuku ale nemohu žádnou najít nevíte někdo jak výfuk natlakovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jedině ucpat výfuk a pořádně sledovat. Když mě praskl výfuk, taky jsem nemohl přijít na to, kde to bublá. Pořád jsem to slyšel ze předu, nemohl jsem to najít, a nakonec jsem to měl uhnilý u svaru v zadním tlumiči výfuku. Přišel jsem na to až když mi to celý upadlo :D Takže zkus zkontrolovat sváry u tlumičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...