Přejít na obsah

D-Dot na Fabii - zobrazovani hodnot na Maxidotu


dolezelk

Doporučené příspěvky

Myslel jsem si to, když malá písmenka z displeje rádia jsou zobrazována jako velká. Neva, kilometry tam teda nebudou, postačí volty.

Jinak Kamil normálně komunikuje, naposledy mi odpovídal ve středu, že bych d-dot mohl dostat v úterý. Už se nemohu dočkat, dráty jsou už nachystané...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Soudě podle ohlasů od uživatelů Kamilova vynálezu (včetně mně) jsem se pokusil tuto myšlenku předložit i fachmanům do Česany. Byla by to jistě zajímavá custamizace auta a to s velice minimálními náklady. Když se např. pro ruský trh může dodávat verze s možností zobrazovat množství paliva, které lze dotankovat (protože řidič nejdříve zaplatí tento objem a až potom jej může odebrat), proč by např. nešlo zobrazovat i přesnou hodnotu zůstatku v nádrži? A nebo jiné údaje. Dle obdržené dvojnásobně zamítavé odpovědi ale asi lze usuzovat, že všichni majitelé D-Dotu budou asi blázni (i já), že investovali do něčeho, co vlastně běžný řidič ani nepotřebuje (část vyjádření odborného útvaru - to by byla duplikace, máme předse palivoměr) (zdá se však, že zobrazení aktuální rychlosti už duplikací není!).

I když toto ulevení jsem mohl dát do lampárny (protože s bandou tupců této firmy stejně nepohnu), zde se mi to jevilo jako tématicky vhodnější. Ano, stydím se za tyto "odborníky", kteří si osobují patent na rozum a navíc jsou líní jako veš a neprojeví ani špetku vlastní iniciativy. Nakonec, co bych čekal v takovém mamutu řízeným centrálními rozkazy "neomylných" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...