Přejít na obsah

Stočené kilometry u 1.8T. Dá se to nějak poznat?


kenny_fx

Doporučené příspěvky

servisku mám, ale i to se falšuje....

na rovinu chlapi, ptám se z toho důvodu, protože nevím kdy vyměnit rozvody. U mého auta by se měli měnit až ve 180 000km pokud se nepletu. Olej jsem radši vyměnil hned, ale rozvody jsou přece jen dražší.

Riesil som rovnaky problem ked som kupoval moju 1,8 T, najazdene mala 96 tis. a to auto na tie km aj vyzeralo, zistit prave km je u vacsiny aut nemozne, lebo vsetko co sa niekde zaznamenava (palubak, RJ motora,...) ide aj zmazat, teda zvacsa ked uz niekto si dava namahu ztacat kilometre, neurobi to len na PP ale aj ostatne pocitadla,....

Takze ked som to kupil zainvestoval som dalsich cca 20 litrov a dal som vymenit komplet rozvody, vratane hydronapinaku remena, a vodnej pumpy, ozubeny remen altiku a klimy, sviecky, olej, vsetky filtre, a podobne bezne veci. Sice sa maju rozvody menit az pri 180 tis. ale nedalo mi to spavat a myslim ze nejakych cca 10-12 tis Sk za samotne rozvody mi stalo za kludny spanok, ked praskne remen, alebo preskoci o nejaky zubok aj napriek tomu ze auto ma "iba 120 tis. km" tak ta oprava vyjde podstatne viac ako vymena rozvodov,... :palec2:

Editováno: , autor: Ferino83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mohlo i nějakou dobu stát v bazaru... Když jsem ji kupoval, měla uplne vystavenou baterku.

to tu mozme len spekulovat donekonecna o tom kolko ma stiahnute, proste bud budes spokojny a budes si mysliet, ze ma naozaj tych 65 tis alebo sa zmieris s krutou realitou ze to mas stocene a budes sa k tomu spravat tak, ze to ma 130 alebo 140 tis (rozvody,...)

Ale podla mna minimalne tych 60 tis to navyse ma, pochybujem ze 2 a pol roka to stalo a najzdilo iba 5 tis :smich:

Ber to tak, ze Octa so 140 tis je vcelku dobre zabehnute auto a bude este dlho sluzit! Co maju hovorit ludia co si kupili Octu s "120 tis" a o par mesiacov zistili, ze tomu taha na 250 tis. - osobna skusenost mojho kolegu z prace :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vetsina lidi resi km a je to pro ne priorita, ale! Zalezi na stavu vozidla!! je rozdim 80.000km ve meste a 300.000km na dalnici!

ted jsme z Nemecka dovezli 2 audi, uplne totozne. obe servisky. Jedna mela najeto 320.000km a motor sel jako hodinky a po odkrytovani byl uplne suchy!! Druhe auto melo 160.000km a na motoru jde slyset, ze je vyhuntovanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vetsina lidi resi km a je to pro ne priorita, ale! Zalezi na stavu vozidla!! je rozdim 80.000km ve meste a 300.000km na dalnici!

ted jsme z Nemecka dovezli 2 audi, uplne totozne. obe servisky. Jedna mela najeto 320.000km a motor sel jako hodinky a po odkrytovani byl uplne suchy!! Druhe auto melo 160.000km a na motoru jde slyset, ze je vyhuntovanej.

tak, tak kilometre su silne subjektivna vec, rozdiel kde sa jazdi (ci mesto, alebo dlhe trasy). Rovnako subjektivna vec je aj to kto s tym jazdil a ako sa o to staral, niekto dokaze znicit auto (motor, prevodovka, podvozok) za 100 tisic kilometrov a niekto kto sa o to stara ma nabehane 300 a auto na to ani nevyzera a ani to nie je pocut,....

V zasade vsak plati, ze najhorsie su na tom firemne auta, ktore "nemaju pana" a kazdy den sa v nich menia vodici, a co nie je moje, to ma neser..e, mozem to krutit (trebars aj za studena), a poriadne tomu nakladat, ved mame na to servis a este sa to lizuje tak je to v zaruke :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Prosíme všechny, kteří zakoupili automobil v autobazaru Frabel s.r.o. Most se stočenými kilometry a nebyli o tomto při koupi vozu informování nebo zakoupili vozidlo o němž zjistili po koupi, že bylo havarované, ačkoliv bylo při koupi prezentované jako nehavarované, aby se ozvali na email frabelauto@gmail.com za účelem prokázání systematického klamání spotřebitelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...