Přejít na obsah

dálkové xenony


sr5

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

mám otázečku na xenony. Mám originál xenony na octě I. A chtěl bych ještě vyměnit žárovku na dálkové za xenonovou výbejku. Co vše bych musel vyměnit atd. Pokud to vůbec půjde . Kdyby byly nějaké odkazi na sady atd. Bylo by to supe.

Moc dí za rady lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam to tam taky HID sada, sviti to krasne, prasarna to je jen tehdy pokud svitis dalkovy na protijedouci vozidla .)a to zdravy clovek nedela .)

k monzati koupis sadu, a podle navodu namontujes do auta, prizpusobis akorat kryt svetlometu pro vice dratu, upevnis v mot. prostoru startery, a napojis na puvodni vedeni, vsechno pasuje jak ma. problemy zatim zadne mam to v aute 3 mesice a v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zivotnost nemam odzkousenou sam sem na to zvedavy jak to bude u me, jezdim dost casto a pres den taky obcas na nekoho bliknu v pravem pruhu. Jo nabeh je pomalejsi,ale v podstate prvni 3 vteriny ti to sviti tak o 20 % hur nez obyc halogen dalka, a pak uz o 100% vic ,mimoto pokud je pouzivas v noci a prepinas a zapinas tak vychladnou az po nejake minute takze se ten interval nastartovani zkrati na minimum.

Ja sem vyzkousel i 130W zarovky halogeny do dalek, ale to moc hralo :( takze sem ted zkusil hid a to je v pohode. za tu cenu je to podle me dobra investice cena/vykon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co zivotnost? myslim ze ji to moc svedci takovy casty zap/vyp.... ;) a kolik trva nez sviti na max? 2s a vic? proklate dlouha doba.

No já je mám víc než rok a stále svítí nádherně,jestli myslíš,že náběh 2-3 vteřiny je u dálkových proklatě dlouhá doba,je to samozřejmě tvůj názor a já tě nemám v úmyslu přesvědčit o opaku. ;) Zřejmě jenom zapomínáš skutečnost,že při náběhu dálkových stále svítí výbojka v potkávacích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já je mám víc než rok a stále svítí nádherně,jestli myslíš,že náběh 2-3 vteřiny je u dálkových proklatě dlouhá doba,je to samozřejmě tvůj názor a já tě nemám v úmyslu přesvědčit o opaku. ;) Zřejmě jenom zapomínáš skutečnost,že při náběhu dálkových stále svítí výbojka v potkávacích.

ähoj,

jakou svitivost u vybojek máš (origo, hid sada)?

Co říkáš na variantu u obou 6.000 Kelvinů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak chces tie svetla, aby si videl, tak si daj 4300K, 6000 je uz dost domodra a hlavne menej vidno, par ludi uz bolo prekvapenych po vymene 6000->4300 (samozrejma prijemne prekvapenych).

Len na okraj, je to "chromaticka teplota svetla", cize jeho farba. Svietivost je nieco ine. ;)

JJ, super díky za radu.

Takže 4300 kelvinů.

JJ, vím, špatně sem to napsal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ähoj,

jakou svitivost u vybojek máš (origo, hid sada)?

Co říkáš na variantu u obou 6.000 Kelvinů

Mám oboje 6000K,je to zabarvení méně vhodné do deštivého počasí,příští budou 5000K.4300 jsem měl a už je dávat nebudu.

Dobře se nakupuje u tohoto prodejce má velký výběr a solidní jednání,na svých stránkách navíc nikoho neoblbuje lhaním o homologacích a schválených sadách,stačí přečíst:

http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6361886

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo fotky uchyceni jednotek? Premyslim o tom taky ale nevim kam a jak je dat. Zajimalo by me, jak moc je slozity uchytit vybojky misto zarovek, musi se patice nejak upravovat? U nekterych sad taky pry dochazi k niceni parabol, nerad bych kvuli tomu znicil svetla..nevsim si nekdo z vas niceni parabol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uchytit výbojky je jednoduché,vejdou se nad chladič,už se dají běžně koupit slim měniče,které jsou miniaturní.Mám nad každým světlem jeden standardní na H1 a slim na H3.Při běžném pohledu nejsou vidět.

Patice ani parabola se upravovat nemusí.

post-655-1237323667_thumb.jpg

post-655-1237323683_thumb.jpg

post-655-1237323693_thumb.jpg

post-655-1237323776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...