Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

No tak víš jak, ve státní sféře peníze sou a budou pořád, tam se ani nějaká krize neprojeví ;)

Jj, to sedí:

- např. na finančních úřadech teď přidávali = vzali peníze z osobního a dali je do tarifu, takže výplata naprosto stejná, ale tarif se zvýšil

- a v našem resortu nebyly platy valorizovány již 3 roky, bez ohledu na inflaci a cokoliv dalšího

Stačí Ti ty dva příklady lol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,Skájo.To neni nic nového...ale viš jak?...aspon klidně spiš že Tě nenapadne zezadu nějaká cizi země :smich:

No jasný...pokud nás teda v případě konfliktu naši velcí bratři neodevzdají jako obětního beránka...nebylo by to poprvé, co bychom měli špičkovou obranu a vzdali se bez boje...ono my lezem každýmu do zadku, ale otázk je, jestli by se nám to vůbe vrátilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- např. na finančních úřadech teď přidávali = vzali peníze z osobního a dali je do tarifu, takže výplata naprosto stejná, ale tarif se zvýšil

Njn, to beru, ale zase na druhou stranu tak jako na tom úřadě by se u žádnýho soukromníka nikdy neměli. A to nemyslím špatně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, to beru, ale zase na druhou stranu tak jako na tom úřadě by se u žádnýho soukromníka nikdy neměli. A to nemyslím špatně ;)

Zkusils to :p ?

Je to člověk, který už má 30 let po škole a vyzkoušel i bývalé státní podniky, soukromé firmy a nakonec státní správu, takže bych to tak nebagatelizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl na kontrole u doktora a při odjezdu domů na velké křižovatce koukám a nevěřim svym očim..snad 20 dopravních policistu se učilo zacházet s tim černo bílym klackem...ty woe!!! A já to vůbec neovládám :help: takže jako naschval jsem měl před sebou prázdnou silnici a řitil se naproti tomu regulirovčiku...Ty krávo!!! Potil jsem se i na zadku...ale zvladl jsem to i když jsem měl měl bobky že pojedu v moment když mám stát...chtěl jsem otevřit okynko a udělat milej ksicht na jednu ženu aby mě s tim pomohla ale ustál jsem!!! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...