Přejít na obsah

Fabia 1,4 MPI 50KW - vule v zaveseni kol + prevodova netesnost


Sarka11

Doporučené příspěvky

Mam Skoda Fabia 1,4 MPI 50KW, rok vyroby 2002, najeto 63tis. km ---- auto je pravidelne servisovane v autorizovanem servisu. Uz jsem se tu ptala na neco jineho, ale ted mi jeste v hlave vrta, co by mohla byt podle Vas - vule v zaveseni kol + prevodova netesnost - byla jsem s autem na STK, auto proslo, ale tohle bylo v poznamce, pak jsem to ukazala v servisu a tam mi rekli, ze to je starim, ze se tim nemam zabyvat. Ano auto je porizene v prosinci 2000, ale ma najeto jen 63tis. a jsme prvni majitele. Tak se mi nezda, ze by s tim neslo nic delat, nebo se s tim opravdu nic delat neda ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud te pustily zavady sou A (tzv. lehk zavady neohrozujici bezpecnost provozu na PK). Jinak pises ze auto je rv. 2002, ale poridila si ho prosinec 2000? V servisu maji pravdu nezabyvej se tim. Netesnost prevodovky=technik na STK videl olej na prevodovce a vule mi pisou snad u kazdyho auto se kterym sem na STK byl. Vubec nema cenu to resit a muzes bez obav jezdit. Pokud si nekde z okoli nymburka, tak napis SZ a pro jistotu to muzem zkouknout na zvedaku, ale nic to nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud te pustily zavady sou A (tzv. lehk zavady neohrozujici bezpecnost provozu na PK). Jinak pises ze auto je rv. 2002, ale poridila si ho prosinec 2000? V servisu maji pravdu nezabyvej se tim. Netesnost prevodovky=technik na STK videl olej na prevodovce a vule mi pisou snad u kazdyho auto se kterym sem na STK byl. Vubec nema cenu to resit a muzes bez obav jezdit. Pokud si nekde z okoli nymburka, tak napis SZ a pro jistotu to muzem zkouknout na zvedaku, ale nic to nebude...

Auto je rok vyroby skutecne prosinec 2000 , upsala jsem se. Moc dekuju za uklidneni. Jak autum nerozumim, tak jsem hned vystrasena, co s tim je.. A v kolonce to bylo opravdu jen lehke zavady, ani mi k tomu nic nerekli, a technicka jinak prosla v pohode.

Editováno: , autor: Sarka11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze po STK, co jsem v servise ty zavady ukazala, tak silentbloky menili, tak to bude mozna priste na STK lepsi :) . Na STK vzdy neco nepisou, byla jsem tam s druhym autem a tam nenanpsali ani carku, tak proto jsem si rikala, ze i s tema "lehkyma" zavadama musim neco udelat ;) .

Editováno: , autor: Sarka11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...