Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Můžu se taky pochlapit, jaký mám barevný brzdiče??

PS:zabiak, díval jsem se na tvý auti a tak se mi zdá, že na zadku máš urvaný doraz. V blatníku "svítí" pístnice tlumiče... Nebo je to už stará fotka? Tak néé, to není stará foto...

Ne není to stará fotka. To už mám celkem dlouho. Nevádí to ničemu?

Jiak já to stříkám vobyč barvou ve spreji a ještě dávám navrch bezbarvej lak.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se taky pochlapit, jaký mám barevný brzdiče??

PS:zabiak, díval jsem se na tvý auti a tak se mi zdá, že na zadku máš urvaný doraz. V blatníku "svítí" pístnice tlumiče... Nebo je to už stará fotka? Tak néé, to není stará foto...

Hezky... Cim je to fsIII natrene? Kde mas RS predek? :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FS-III je normálně obtažený bílou barvou a jemně utřený hadrou tak, aby ve vyražených písmenkách barva zůstala. Nic složitýho...

PS: Davon: A kde mám RS čumák??? Proč se nepodívaš na můj web! Zatím, to tam nemám celý hotový, ale základní foto tam je.

Chvala panovi! ;) Rozdil jako hovado! :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mám bílou Okinu a plánuju 17"RS kola - velmi vážně uvažuju o zlatých třmenech, ale rád bych to někde viděl - nemáte nějakou fotku ze srazů, zatím jsem na nic nenarazil ... díkas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...