Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Host Guest_Milhaus

s hammeritem mám taky jen ty nej zkušenosti, měl jsem tím na feldě natřeny brzdiče a bubny a drželo to jako čert - po dvoul letech byly jen malé vady na bubnech. Co myslíte jaká barva na brzdiče se hodí k šedé metalíze - né stříbné?? nevím pro jakou se rozhodnout :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..já jsem koupil zelenou ve sprei od MOTIPu orig. na motory samovypalovací. Tak doufám, že se to udrží. Odstín je zelená , jako RS nebo hodně podobný. Ono je to stejně jedno, až to zašedne tak je zelená jako zelená.

Volbu barvy bych doporučoval zelenou nebo červenou nic ostatního se mi nelíbí a vypadá to blbě, já i tak váhám nad tou zelenou - mám auto laděno spíše do "decent".

B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stříbrné auto tak dám stříbrnou. Jinak se mi líbí ještě zelená, ale v zádu mám bubnovou brzdu tak by jí to asi moc zvíraznilo. Mě zatím to nastříkání vždy vydrží do zimy a v zimě to na bubnech rezne, ale třmeny na kotoučové ty drží v pohodě. Uvidíme jestly tahle vydrží víc.

Tak sem pak přidávejte fotky až to budete mít hotové -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stříbrné auto tak dám stříbrnou. Jinak se mi líbí ještě zelená, ale v zádu mám bubnovou brzdu tak by jí to asi moc zvíraznilo. Mě zatím to nastříkání vždy vydrží do zimy a v zimě to na bubnech rezne, ale třmeny na kotoučové ty drží v pohodě. Uvidíme jestly tahle vydrží víc.

Tak sem pak přidávejte fotky až to budete mít hotové -_-

Ja delal zelene i bubny, urcite jsi to videl na fotkach a vazne to hodne vinika, musim to asi predelat na nejakou nenapadnou barvu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stříbrné auto tak dám stříbrnou. Jinak se mi líbí ještě zelená, ale v zádu mám bubnovou brzdu tak by jí to asi moc zvíraznilo. Mě zatím to nastříkání vždy vydrží do zimy a v zimě to na bubnech rezne, ale třmeny na kotoučové ty drží v pohodě. Uvidíme jestly tahle vydrží víc.

  Tak sem pak přidávejte fotky až to budete mít hotové -_-

Ja delal zelene i bubny, urcite jsi to videl na fotkach a vazne to hodne vinika, musim to asi predelat na nejakou nenapadnou barvu! ;)

Ja mam stribrny i ty bubny, a pohoda, vypada to hezky, dle meho mineni teda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen maly dotaz. sudavate trmeny , nebo to natirate na aute?

A ta zelena hammer. vypada dobre. za 14 dni to natru, tak sem prihodim foto. mam zlatou O1, tak doufam ze se to nebude mlatit.

Já nic nesundaval nastříkal jsem to na autě. Ale musíš si to důkladně zakrýt aby se ti pak brzdové destičky správně vraceli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...