Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

firma možná skončila, převedla výrobu a nebo i změnila sortiment, ale na netu i v kamenných obchodech jsou tyhle plastový balení 0,6 barev Antirezin stále ke koupi. Cenovka je okolo 220-250,- Kč co jsem viděl tady u nás. Osobně mám jednu černou v garáži, a na jaře s ní budu opravovat část nábojů těsně za al.diskem - nelíbí se mi,jak tenhle kus pořád chytá rez..

fakt? u nas ta farba zmizla. ja by som chcel tiez ciernu, ale poslat sa to neoplati pac to postovne by bolo tak drahe jak samotna farba. dik za ponuku, ked pojdem do cr, tak sa mrknem v obchodoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky se chystám na barvení, ale přemýšlím, co na bubínky. Mám zelenou metlu, tak asi světlá RS dopředu a černá zadek. Taky mě láká stříbrná dopředu i dozadu, tak nevím. Třeba něco uvidím venku a bude to úplně jinak kol117

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se chystám na barvení, ale přemýšlím, co na bubínky. Mám zelenou metlu, tak asi světlá RS dopředu a černá zadek. Taky mě láká stříbrná dopředu i dozadu, tak nevím. Třeba něco uvidím venku a bude to úplně jinak kol117

Stribro jsem mel i ja i baurak, na predku i na bubnech a libilo se mi to, do te doby, nez jsem videl na bubinkach cernou... Nedavej tam stribro... Jedine cerne!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se chystám na barvení, ale přemýšlím, co na bubínky. Mám zelenou metlu, tak asi světlá RS dopředu a černá zadek. Taky mě láká stříbrná dopředu i dozadu, tak nevím. Třeba něco uvidím venku a bude to úplně jinak kol117

Stribro jsem mel i ja i baurak, na predku i na bubnech a libilo se mi to, do te doby, nez jsem videl na bubinkach cernou... Nedavej tam stribro... Jedine cerne!!! ;)

Sakra, pozdě. Už má doma stříbrnou, ale dopředu hodím světle zelenou. Pokud bude dobré počasí, vrhnu se na to v sobotu. Ta černá zní taky fakt dobře, ale asi ji zkusím příští rok. Ono taky záleží, jak velké máš díry na kolech. Myslím tím jak velké paprsky, aby ta barva razila. Zkusím a uvidím, přebarvit se to dá kdykoliv.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, mám tmavě zelenou natur metalízu. Vpředu i v zadu kotouče. Co navrhujete za barvu? Uvažuju o té zelené Hammerite nebo červené. Nevím jestli se nebudou ty zelené tlouct.

Jak je to s tím odstínem té zelené Hammerite? Je dost podobná té origo RS nebo je to fakt jiný? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, mám tmavě zelenou natur metalízu. Vpředu i v zadu kotouče. Co navrhujete za barvu? Uvažuju o té zelené Hammerite nebo červené. Nevím jestli se nebudou ty zelené tlouct.

Jak je to s tím odstínem té zelené Hammerite? Je dost podobná té origo RS nebo je to fakt jiný? Díky za odpovědi.

Já mám sice vzadu bubny, ale dopředu se taky chystám dát tu zelenou Hammerite. Vletím na to buď dnes nebo v sobotu a hodím sem fotky, jak to dopadlo. Myslím, že jsem to někde viděl a nevypadalo to špatně. Jinak se to dá přeci kdykoliv přetřít jinou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, mám tmavě zelenou natur metalízu. Vpředu i v zadu kotouče. Co navrhujete za barvu? Uvažuju o té zelené Hammerite nebo červené. Nevím jestli se nebudou ty zelené tlouct.

Jak je to s tím odstínem té zelené Hammerite? Je dost podobná té origo RS nebo je to fakt jiný? Díky za odpovědi.

Já mám sice vzadu bubny, ale dopředu se taky chystám dát tu zelenou Hammerite. Vletím na to buď dnes nebo v sobotu a hodím sem fotky, jak to dopadlo. Myslím, že jsem to někde viděl a nevypadalo to špatně. Jinak se to dá přeci kdykoliv přetřít jinou. :)

Ja mam brzdice natrene Hammeritem (zelena hladka) a je to pekna zelena barva :) Oproti origo zelene RS zadny markantní rozdil. Za ty penize docela v pohode..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, mám tmavě zelenou natur metalízu. Vpředu i v zadu kotouče. Co navrhujete za barvu? Uvažuju o té zelené Hammerite nebo červené. Nevím jestli se nebudou ty zelené tlouct.

Jak je to s tím odstínem té zelené Hammerite? Je dost podobná té origo RS nebo je to fakt jiný? Díky za odpovědi.

Já mám sice vzadu bubny, ale dopředu se taky chystám dát tu zelenou Hammerite. Vletím na to buď dnes nebo v sobotu a hodím sem fotky, jak to dopadlo. Myslím, že jsem to někde viděl a nevypadalo to špatně. Jinak se to dá přeci kdykoliv přetřít jinou. :)

Ja mam brzdice natrene Hammeritem (zelena hladka) a je to pekna zelena barva :) Oproti origo zelene RS zadny markantní rozdil. Za ty penize docela v pohode..

Tak to se už těším, jaké to bude. Pokusím se to zmáknout o víkendu. Přihodím sem pak fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Panové, mám tmavě zelenou natur metalízu. Vpředu i v zadu kotouče. Co navrhujete za barvu? Uvažuju o té zelené Hammerite nebo červené. Nevím jestli se nebudou ty zelené tlouct.

Jak je to s tím odstínem té zelené Hammerite? Je dost podobná té origo RS nebo je to fakt jiný? Díky za odpovědi.

Tak nakonec jsem se rozhodl pro červenou. V sobotu jsem to dodělal, přikládám pár fotek.

post-7042-1180558383_thumb.jpg

post-7042-1180558400_thumb.jpg

post-7042-1180558414_thumb.jpg

post-7042-1180558426_thumb.jpg

post-7042-1180558436_thumb.jpg

post-7042-1180558444_thumb.jpg

Editováno: , autor: broad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...