Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Tak a ted bych prosil - poradte me jakou barvu na brzdy na toto auto. 

1.6 100PS  Bubny   - foto

Já bych dal zadní kotoučovku a natřel pak libovolným lakem... B)

Jo to ja bych dal taky, ale nejak jsem od toho ustoupil... <_<

Ja ji dal a sem spokojen :palec: A trmeny do stribrny diamantovy, jako sem mival bubny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, bubny mám na černo a přední brzdiče udělám asi taky na černo, pač nevím co by se jinýho hodilo na bronzovou metalízu  :unsure:

co třeba žlutý ;)

No to je dost provokativní, mám radši něco decentního. Ještě jsem přemýšlel o stříbrné, ale to zase nevyniknou hliníky... Nebo nechat bubny a brzdiče galvanicky pozinkovat B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak moje zkušenost,koupil jsem si od Foliatecu a udělal vše podle návodu.Chvíli po tom asi týden jsem jezdil v klidu a super potom jsem začal jezdit jak jsem zvyklej a tu barvu na brzdičích jsem spálil.Nepřibrždujou mi kola ani nic takovýho,prostě to ta barva jen nevydržela.Míslo krásný jasný barvy jen tmavej hnus s prosvítající barvou.Takže máte někdo nápad,která barva vydrží drsnější zacházení?????díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje zkušenost,koupil jsem si od Foliatecu a udělal vše podle návodu.Chvíli po tom asi týden jsem jezdil v klidu a super potom jsem začal jezdit jak jsem zvyklej a tu barvu na brzdičích jsem spálil.Nepřibrždujou mi kola ani nic takovýho,prostě to ta barva jen nevydržela.Míslo krásný jasný barvy jen tmavej hnus s prosvítající barvou.Takže máte někdo nápad,která barva vydrží drsnější zacházení?????díky

Mam to lakovany strbrnou metlou od Motipu a jeste od ty druhy bezne dostupny znacky, drzi to jako svine i pres zimu, mel sem tim delany i bubny. Jediny, co jsem s tim udelal, ze kdyz jsem nalakoval obe strany jedny napravy, prohnal sem auto po okoli, abych to trosku vypalil, a funguje to :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak moje zkušenost,koupil jsem si od Foliatecu a udělal vše podle návodu.Chvíli po tom asi týden jsem jezdil v klidu a super potom jsem začal jezdit jak jsem zvyklej a tu barvu na brzdičích jsem spálil.Nepřibrždujou mi kola ani nic takovýho,prostě to ta barva jen nevydržela.Míslo krásný jasný barvy jen tmavej hnus s prosvítající barvou.Takže máte někdo nápad,která barva vydrží drsnější zacházení?????díky

Mam to lakovany strbrnou metlou od Motipu a jeste od ty druhy bezne dostupny znacky, drzi to jako svine i pres zimu, mel sem tim delany i bubny. Jediny, co jsem s tim udelal, ze kdyz jsem nalakoval obe strany jedny napravy, prohnal sem auto po okoli, abych to trosku vypalil, a funguje to :palec:

Presne tak, Motip, Duplicolor - vyborna zkusenost za par kacek. mam to i na bubnech a po roce se to malinko olouplo... Pretru a jedu dal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal natrete este v roku 99 zadne bubny ciernym matnym Antirezinom. Bola to super hmota, nespalila sa, bola aj pruzna a vyzeralo to lepsie ako ta sedo-hrdzava farba. Robil sa v roznych farbach, bola tam aj zelena.

Teraz som to chcel aplikovat na nove auto a ejha. Antirezin to ma uz za sebou :unsure:R.I.P. :unsure:

btw. preco to striekaju takou smejdovou farbou co nic nevydrzi? zeby SIMPLY CLEVER ? mne ta farba pripada ako nejaka ochrana pri prevoze dielu od vyrobcu do skodovky ;)

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

firma která vyráběl antirezin asi krachla, byli to dost nerplatiči, než jsme z nich vydyndali co nám dlužili :(

ale zase asi fungujou pod jiným názvem a něco podobnýho zase vyráběj

hele, já jsem tu barvu loni na podzim normálně koupil u nás v drogerii - a tady mrkněte - našel jsem v pohodě jejich stránky, takž asi nekrachli, že .... :palec2:

chytrá barvička

Editováno: , autor: Mara53
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chytru barvicku som nasiel aj ja. chytra barvicka ma aktualizaciu webu z 18.9.2002, volal som na to tel cislo co tam je a je tam hlaska - cislo nie je zapojene.

ale teraz som si vsimol ze na CZ stranke je ine tel cislo ako na SK stranke. :blbec: skusim to z CZ stranky.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som skusil aj Tel.: 577 901 057, ale "cislo ktore volate neexistuje". tukal som 00420577901057, tak som sa snad nepomylil :( na Sk stranke je 00420 / 67 / 790 10 57

a-ha, tak uz vidim ten rozdiel, je tam iba preklep v smerovke Zlina, spravna by mala byt smerovka 577

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som skusil aj Tel.: 577 901 057, ale "cislo ktore volate neexistuje". tukal som 00420577901057, tak som sa snad nepomylil :( na Sk stranke je 00420 / 67 / 790 10 57

a-ha, tak uz vidim ten rozdiel, je tam iba preklep v smerovke Zlina, spravna by mala byt smerovka 577

Pokud by jsi mel problem s poslanim/ sehnanim, napis mi. Tady Ti ji sezenu a poslu Postou nebou PPLkou na Slovac. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto som nasiel v obchodnim rejstriku:

MANED PLUS, spol. s r.o.

Zapsáno: 21.prosince 1994 Vymazáno: 10.února 1999

ANTIREZIN s.r.o.

Zapsáno: 10.února 1999 Vymazáno: 27.prosince 2001

CHYTRÁ BARVA s.r.o.

Zapsáno: 27.prosince 2001 Vymazáno: 14.prosince 2005

Spol. VVŘB, spol. s r.o.

Zapsáno: 14.prosince 2005 Vymazáno: 17.března 2006

Spol. VVŘB, spol. s r.o. v likvidaci

Zapsáno: 17.března 2006

Ostatní skutečnosti:

- Rozhodnutím jediného společníka při výkonu působnosti valné hromady dne 09.03.2006 byla společnost zrušena s likvidací ke dni 09.03.2006, tímto dnem vstoupila společnost do likvidace.

Zapsáno: 17.března 2006

tak som sa rozhodol pre Antirezin asi neskoro. :D

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, já jsem tu barvu loni na podzim normálně koupil u nás v drogerii - a tady mrkněte - našel jsem v pohodě jejich stránky, takž asi nekrachli, že .... :palec2:

chytrá barvička

no možná doslevně nekrachli,ale každopádně to asi zabalili

nástupce se jmenuje Akvarea Zlín, ale nevím zda ještě fungujou, já s nima pro jistotu skončil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

firma možná skončila, převedla výrobu a nebo i změnila sortiment, ale na netu i v kamenných obchodech jsou tyhle plastový balení 0,6 barev Antirezin stále ke koupi. Cenovka je okolo 220-250,- Kč co jsem viděl tady u nás. Osobně mám jednu černou v garáži, a na jaře s ní budu opravovat část nábojů těsně za al.diskem - nelíbí se mi,jak tenhle kus pořád chytá rez..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...