Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

co to obnáší....bonzování?

Néééééééééé, rok jezdit bez přestupků :) A vzhledem k tomu, že to mám úspěšně za minulý rok, tak proč neskusit tohle :) Jo ještě teda nálepku si hodit dozadu auta, to jsem zvědavej s čím přijdou :smich: Asi zítra se stavím na služebnu at navalí nálepku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Néééééééééé, rok jezdit bez přestupků :) A vzhledem k tomu, že to mám úspěšně za minulý rok, tak proč neskusit tohle :) Jo ještě teda nálepku si hodit dozadu auta, to jsem zvědavej s čím přijdou :smich: Asi zítra se stavím na služebnu at navalí nálepku :smich:

to by mohlo být zajímavý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ani nevím a na ICQ chodím jen občas, proč??

Přidal jsem si tě na icq :) myslel jsem, že když jseš na netu, máš ho zaplé..

No páč Doli bych to viděl na plnou emigraci na OC.. jo a nejde mi ten příspěvek editovat, páč je už asi v moc vysoké úrovni, než mám dovoleno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raca: no myslím to tak, že když si propočteš cenu toho denního svícení, tak za jeho náklady si doživotně (přežije to i auto) můžeš kupovat žárovičky všech druhů.. ;) kdysi jsem nad tím uvažoval a zapojil trochu ekonomie že (dyt sem ju měl 3 roky..) a spočetl si, že se to absolutně nevyplatí ! Takže jediný co, tak to pěkně vypadá, to je tak všechno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je fakt že při cene 2tis. a to že nemam xenony nepočítám moc s nějakou navratností...jen bych zase řek že altik s baterkou si trochu oddechnou a když koukam na fota od jakra http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...2529&st=275 tak se mi to i celkem jak to udělal on líbí

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY hele pěkný, ale jak jsem psal u nás na autě se to nechytne.. max pro styl, ale to je jediný.. Ale viděl jsem i Okty, co měly dení svíco a k tomu klasicky svítili, že to měly jenom pro styl jak říkám já.. Hele a tím oddechnutím, no budiž, můžeš ušetřit i nějaký ten mililitřík, ale vemem li to do detailů, tak si to auto vlastně ani moc neoddechne, ne li možná naopak, páč nebojse, oni to ve škodovce konstruovali na nějaký příkon + rezerva.. Takže.. Toho bych se nebál B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...