Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak dneska celkem nic moc, venku celej den prší, takže jsem obešel co jsem potřeboval a už jsem zas doma :) A co ty, dnes je už nálada lepší?

no jdu s pritelkyni vecer na veceri tak uvidim jestli se nalada zlepsi a nebo ne, jak to vsechno bude dal, je pravda ze ted jsme na tom orpavdu hodne zle, ale tak vecer se ukaze co a jak ;):help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok :palec2:, tak nějaká hospůdka případně s ubytováním a je vystaráno ;) Tak ať to večer dobře dopadne. Ještě jsem se chtěl zeptat, jak si psal, že dokážeš udělat cenu na lakování, jen tak teoreticky na kolik by vyšlo nalakování předního RS nárazníku do mojí barvy? Je to barva "cayene" nebo tak nějak :smich: (číslo 9770)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jdu s pritelkyni vecer na veceri tak uvidim jestli se nalada zlepsi a nebo ne, jak to vsechno bude dal, je pravda ze ted jsme na tom orpavdu hodne zle, ale tak vecer se ukaze co a jak ;):help:

tak ne že budeš šetřit a pozveš jí jen na smažák lol a ještě bez tatarky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že maro po pátraní sem něco našel a zabalil moc nekoukej na obal dal jsem vše

co jsem našel doma tak snad to dojde v pořádku

zabaleno a připraveno k expedici

a to riper se nečerti ne se neukážeš jak je nos dlouhej tvůj :smich:

tak se pak nediv že nevím co chceš lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdybych měl větší krabičku tak sem ti jich zabalil 5 ale vešli se jen 4 tak ta 5 poklučka tu čeká na

to až ti dojdou i ty co ti posílám :smich::smich:

zatiim jí mám v garáži na hřebíčku :palec2:

super...vím kde pak mám jednu schovanou...to jsi jí měl i na rezervě?? :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...