Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

kvuly tomu parkovani.... Ten mi dal krypl ... Ja s nim jednal naferoku , priznal sem se ... ze sem debil a stal tam ... a on do me jel krypl - ze nemam vsechny podklady , protokol , prohlaseni ze patrim k firme , a takovy kokotiny ... ze sem dement , at se vratim do autoskoly atd.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvuly tomu parkovani.... Ten mi dal krypl ... Ja s nim jednal naferoku , priznal sem se ... ze sem debil a stal tam ... a on do me jel krypl - ze nemam vsechny podklady , protokol , prohlaseni ze patrim k firme , a takovy kokotiny ... ze sem dement , at se vratim do autoskoly atd.... :aggressive:

:smich: :smich: :smich: :smich:

konecne ti to niekto vysvetlil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako veedet ze spusti takovoudle , tak ho na fleku poslu do prdele , hodim mu na stul 2000,- a jdu pryc ...

mamrd... fakt ... prvnich 10 minut sem sedel jak skolak na hanbe a pak uz mi ruply nervy a zacal se do nej taky vopirat a on to zavrsi , "ale vzdyt si jenom povidame" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrdky jedny .. dneska at na me libor nemluvi ..

a já za to můžu jo? :D To si vyřiď z pražskejma, za ty 2 měsíce jsem nezažil, že by se u nás někdo navážel a měl takovýhle keci, to spíš obráceně, otveřeš dveře a ten strašně poškozenej (podle něj neprávem) už na ně řve co si to dovolujou a takhle, tak to pak drahý je, ale když někdo přijde slušně, tak je to vyřízeno během chvilky. ;) Si asi chytnul nějakýho blbce no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...