Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ahoj Stando, tak koukal si už na ten kryt? :)

nebudeš tomu věřit, ale ješte ne, bohužel se dostanu na rampu až příští víkend, ale čísla sedí, tak nevím, jestli jsem si jen něco nevymyslel ;)

vidíš málem bych zapoměl

takže je to takhle

Řídíš auto a udržuješ konstantní rychlost. Po tvé pravé straně je hluboký sráz. Nalevo od tebe jede obrovské požární vozidlo a udržuje stejnou rychlost jako ty. Před tebou cválá prase, které je zjevně větší jako tvoje auto a proto ho nemůžeš předjet. Zezadu tě pronásleduje vrtulník letící na úrovni terénu. Prase a vrtulník mají přesně takovou rychlost jako tvoje vozidlo.

Co musíš udělat, aby ses v bezpečí dostal z této situace?

Méně chlastat a rychle slézt z dětského kolotoče!

ty si v.l :smich: ale jinak dobrá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudeš tomu věřit, ale ješte ne, bohužel se dostanu na rampu až příští víkend, ale čísla sedí, tak nevím, jestli jsem si jen něco nevymyslel ;)

Tak jestli jsou čísla stejný, tak by to mělo sedět. Tak mi kdyžtak pošli to číslo krytu co tam máš ty, máme stejný motory, tak by to pak mělo sedět i mě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jsou čísla stejný, tak by to mělo sedět. Tak mi kdyžtak pošli to číslo krytu co tam máš ty, máme stejný motory, tak by to pak mělo sedět i mě ;)

číslo teď nevím, ale bylo napsaný u někoho ve Fábiích, ale teď si nevzpomenu u koho. byla to modrá krátká a byla to holka, zkusím se podívat, kde jsem to viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...