Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jj prej ho zbořený za mega něco koupily ,daly do kupy a za tři to střílej.jsem celkem zvědavej jak to tam bude stát dlouho.....navíc když jsem ho kvalitně poslintal :-)))

z podobného soudku: kolega v práci prodal Ol r.v.01 motor 1.6 MPi za 65tkč do auto Esa. za pár dní už byla v nabídce za 100 tkč a do 14 dnů už v nabídce není. jen by mě zajímalo, kterej blázen jí koupil, jestli je teda opravdu prodaná a nebo jen stažená z netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z podobného soudku: kolega v práci prodal Ol r.v.01 motor 1.6 MPi za 65tkč do auto Esa. za pár dní už byla v nabídce za 100 tkč a do 14 dnů už v nabídce není. jen by mě zajímalo, kterej blázen jí koupil, jestli je teda opravdu prodaná a nebo jen stažená z netu

takovejch aut je podle mě většina v bazarech---nejsem idealista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo jen si nejsem jistej jestli mi ho nevomlatili když šli kolem a pak to kontrolovali :-(....... no já mám v plánu změnu vozu jen nevim jestli to klapne ještě letos

jo takhle, tak to by tak dobrý nebylo. No taky mám plán na změnu někdy koncem léta, ale zatím nevím jak to bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z podobného soudku: kolega v práci prodal Ol r.v.01 motor 1.6 MPi za 65tkč do auto Esa. za pár dní už byla v nabídce za 100 tkč a do 14 dnů už v nabídce není. jen by mě zajímalo, kterej blázen jí koupil, jestli je teda opravdu prodaná a nebo jen stažená z netu

jo, takhle se vydělává, myslím že dost častá praxe autobazarů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praxe je taková že za fabku víc jak 70 nedostanu a co sem koukal taj je pruměrně prodávaj za 90tis.tzn. na autě maj minimalně 20ku.....sem si řikal že když ji tam necham na protiučet tak daj víc protože by vydělali na prodanym autě ale omyl :-(.vydělaj dvakrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo jen si nejsem jistej jestli mi ho nevomlatili když šli kolem a pak to kontrolovali :-(....... no já mám v plánu změnu vozu jen nevim jestli to klapne ještě letos

jo takhle, tak to by tak dobrý nebylo. No taky mám plán na změnu někdy koncem léta, ale zatím nevím jak to bude

já bych taky měnil vozový park,právě za nějakou vysněnou audinku, ale kupuji byt a musím do něj nasypat pár penízků, tak zatím zůstanu u Fábky. a co by jste si představovaly za auto??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praxe je taková že za fabku víc jak 70 nedostanu a co sem koukal taj je pruměrně prodávaj za 90tis.tzn. na autě maj minimalně 20ku.....sem si řikal že když ji tam necham na protiučet tak daj víc protože by vydělali na prodanym autě ale omyl :-(.vydělaj dvakrát

jsou to všichni zlodějové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...