Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

A určitě už nebude mít "new room" ten jedinečně univerzální a variabilní interiér, umožněnej samostatně vyjmutelným každým jednotlivým zadním sedadlem atd - bude mít lavici, která možná nepůjde bez nástrojů ani vyndat, stejně jako to má OIII, protože to je levnější - a skoro tutově bude na rozdíl od Caddyho i oškubanej o posuvný zadní boční dveře - prostě bude to ještě odrbanější a lacinější škatule... Prostě všecko co je na současným roomu dobrý, kvalitní a někdy i jedinečný až unikátní, to se z důvodu katování kostů "odbourá"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+-.....to jde na nezajetý auto...a nešetřil jsem to teda...

 

proč si myslím  po přečtení vlákna OIII hospody,srazu atd že jsou někteří docela namachrovaný že maj OIII a někdo třeba jen fabii I?myslel jsem že se tady nikdo nepovyšuje....to tady bývalo kdysi o ono to je to i teď...jsem tady skoro od začátku fora ale nestačím se diivit....no nic:-)prostě forum...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se najde občas někdo kdo se snaží dokázat že je něco víc :D a ve finále má sice OIII ale v sockový výbavě, to je pak na tom kdejaká Fabia líp :D

Jasný, fabie je třeba starý auto oproti OIII a technika je jinde, to bez debat, ale každý auto má svoje kouzlo, a hlavně každe si pořídí takový typ auta, který jemu vyhovuje a využije nejvíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...