Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No ta vesnicka vypada podle fotek krasne pokud bude cesta kolem tak mrknem. Temelin jsem taky uvazoval videt na zivo. Se teda jeste uvidi jak to vse vyjde jsme tam jen 6 dni. Hrady me moc neberou uz mam projete skoro vsechny hrady a zamky po cele jizni a severni morave a uz me tam moc neprekvapuje co by me udivilo krom krasne stavby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jo určitě sundat stávající, záleží jaké jsou a jak jsou přidělané, když je sundáš nedestruktivně, tak třeba půjdou upravit aby se ti ty kabely za ně vešly... Já za ty co jsem poslal narval koax k televizi + napájecí kabel, hdmi a napájení k blu-ray a ještě je tam vedena i optika kvůli internetu, ale to je malá trubička.. Vejít se to tam vešlo, jen jsem to co cca půl metra stáhl plastovou páskou a lištu na to pak lepil tavnou pistolí  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkety MUSEJÍ MÍT PO OBVODĚ SPÁRU - protože se vlivem teploty a různýho stupně navlhnutí a vyschnutí roztahujou a zase smršťujou - prostě hejbají se - a tu spáru kolem stěn musí zakrejvat lišta.

 

Když se ta spára neudělá nebo se učuní moc úzká, stačí sebemenší navlhnutí a parkety se v místě nejslabšího přilepení utrhnou od lepicího tmelu A VYBOULEJ SE - kdo nezažil a neviděl, neuvěří, ale v místnosti 5 x 6m může taková boule vylézt až 12cm vysoko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to vyresil tak ze jsem to narval pod koberce :D , ale v predsini mam smulu mam tam vsude korek a jak prisli natahovat kabelovku tak to nebylo kde schovat tak mi borec rikal ze to nacvakavaji tesne pod strop tak mi to tak i udelal vypada to divne ale je to v predsini tak to jde docela prekousnout. Tak to dej do te mezery co je mezi zdi a parkety a tam kde to bude vychazet ten kabel tak tam vyrez mensi otvor a tudy vyleze ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tou listou by to bylo skarede. Jedine vytrhat ty stare drevene a dat tam ty nove co se prodavaji i k tem plovoucim podlaham tam je to i pripraveno na kabely pokud vim. Ale ja bych je vtrhal opatrne nastrkal ty kabely pod do te mezery a pak opet dal ty stare listy. Ono k tem parketam ty plastove vylisky co se ted delaj nejak nesedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj otec ja si renovoval parkety bo se mu tam porad delali na jednom miste boule a na druhe strane zase mel same mezery tak vim ze ty listy pomalounku vytahoval aby se nezlomili a vse udelal tak jako by to bylo od novoty opet do puvodniho. Ale jinak pokud se pokusis zadat do googlu do obrazku jak schovat kabely tak tam mozna neco najdes co by se ti hodilo. Nejlevnejsi reseni a originalni opatrne vytrhat listy a dat to pod ne a bude OK. Jsou tam takove male hrebicky tak nebudou delat nejaky velky odpor pri vytahovani. A pokud by si to daval do tech kupovanych list tak by si to musel koupit na cely pokoj aby to pak nejak vypadalo. Uz se pak  musis rozhodnout sam co bude lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dnes zahledl tohle auto obycejne :D a ta znacka me zaujala , jsem si rikal se pak podivam jak pujdu zpet od kud je jestli to nebude napsane vzadu , ale bohužel mi odjel. Jen vim ze mel roční dálniční známku českou. Nevite od kud je ? Vim ze tu nekde bylo tema na to ale jsem na mobilu a tam se spatne hleda :)

yga8ugyv.jpg

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...