Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

prijde mi to jako takovej odpad .. proste lidi jsou na VSE , CVUT , zemedelce a zbytek :) a ty co se nedostali jsou na VSFS .)

Aha no ja jsem o kvalite toho moc nezjistoval o VSFS, mama mi rekla ze soukromou uz platit nebude tak jsem sel na statni dostal jsem se na VSE a na CZU, tak jsem sel na VSE tam to byl des tak jsem sel na CZU a pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak Jirko včera blízko Romana co bydlí.....jak sme u něj byli na srazu...byl smrťák.....starší lidi zastavili a zezadu je naprala dodávka a odhodila do protisměru po další auto...oba mrtví...síla....já jel kousek od tud včera....

to ma pak clovek takovej hodne neprijemny pocit vid :( to je sila :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak Jirko včera blízko Romana co bydlí.....jak sme u něj byli na srazu...byl smrťák.....starší lidi zastavili a zezadu je naprala dodávka a odhodila do protisměru po další auto...oba mrtví...síla....já jel kousek od tud včera....

Je to nahovno , lidi jezej jak kokoti ... V utery umrelo nasemu kytaristovi vecer auto na jizni spojce, stal v pravim na svetlech + trojuhelnik a rikal ze sedel pripasanej a klepal se strachem .. vsechny kamiony ho brali v prej naposledni chvilku kazdej to tam prasil jak dobytek .. des

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...